Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gegužės 8d. 09:48 , Atnaujinta: 2016 gegužės 8d. 10:09

Dirba ir ne tarnybos metu: apsilankęs parduotuvėje, Vilniaus patrulis užbėgo galimai nelaimei už akių

Vitalijus Vaitkevičius su jam į pagalbą atskubėjusiais kolegomis Vitalijui Palušenkai ir Jaroslavui Okunevičiui
Vitalijaus Vaitkevičiaus asmeninio albumo nuotr. / Vitalijus Vaitkevič su kolegomis Vitalijumi Palušenka ir Jaroslavu Okunevičium

Šeštadienio vakarą baigęs tarnybą, ir pakeliui į namus užsukęs į parduotuvę, Vilniaus patrulių rinktinės I kuopos II būrio vyresnysis patrulis Vitalijus Vaitkevič užkirto kelią galimai nelaimei. Pastebėjęs neblaivų vyrą su automobilio rakteliais, jį pasekė iki automobilio ir iškvietė kolegas. Girto prie vairo sėdusio vairuotojo mašinoje laukė vaikas.

Lietuvos policija savo „Facebook“ paskyroje vėlyvą šeštadienio vakarą pasidalijo pareigūno Vitalijaus Vaitkevič, kuris, pasirodo, savo pareigas atlieka net ir ne tarnybos metu, istorija.

„20.30 val. baigiau tarnybą, pakeliui užvažiavau į parduotuvę, o ten pastebėjau vyrą, kuris rankoje laikė automobilio raktelius ir akivaizdžiai įtariau, kad buvo neblaivus ir gali išėjęs iš parduotuvės sėsti prie varo.

Pasirodo neklydau, po kelių minučių tas pats išėjęs vyras sėdo prie automobilio vairo, kartu su juo buvo ir vaikas, kuriam maždaug 11 metų. Nedelsiant paskambinau 112 ir pradėjau važiuoti paskui galimai neblaivų vyrą.

Žaibiškai atvykę kolegos sulaikė minėtą vairuotoją, kuriam nustatė 1,84 promilės girtumą. Taigi esu patenkintas savo kolegų operatyvia reakcija ir sakau didelį ačiū Vitalijui Palušenkai ir Jaroslavui Okunevičiui! Jūs šaunuoliai vyrai!“, – dalindamasis asmenuke su kolegomis, istoriją išdėstė V.Vaitkevič.

Tai ne pirmas visuomenės liaupsių sulaukęs šio patrulio poelgis. Jam vis tenka atsidurti daug dėmesio sulaukiančių įvykių epicentre.

Pernai metų rugsėjo 27 dieną sostinės 41 metų gyventoja V.P. negrįžo namo. Pakeliui į darbą moterį, kilus konfliktui, nužudė jos draugas, buvęs policininkas. Skubiai į moters namus buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie juose surado vieną 7-metį berniuką. Kol buvo aiškinamasi, kas nutiko jo mamai, policininkai šešias valandas praleido su mažamečiu kartu: pagamino jam valgyti, padėjo padaryti namų darbus, žaidė.

Vienas iš šių pilietiškų geraširdžių pareigūnų buvo ir V.Vaitkevič.

Laidos „Pagalbos skambutis“ stop kadras/Regina Jokubauskaitė
Laidos „Pagalbos skambutis“ stop kadras/Regina Jokubauskaitė ir Vitalijus Vaitkevičius

Išgarsėjo šis pareigūnas ir tuomet, kai kovo mėnesio pradžioje girtą prie vairo sustabdė „Sveikinimų koncerto“ vedėją Reginą Jokubauskaitę. Tuomet ji V.Vaitkevič bei jo kolegoms pasiūlė 500 eurų kyšį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min