Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 17d. 13:08

Drama Telšiuose: nufilmuota, kaip policija gelbėjo prie parduotuvės užspringusią mergaitę

policijos-pareigunai-springstancia-2-metu-mergaite-gabeno-i-telsiu-ligonine
Gelbėjimo operacijos akimirka

Policijos pareigūnai springstančią 2 metų mergaitę žaibiškai gabeno į Telšių ligoninę.

Laiku ir tinkamoje vietoje. Būtent taip dažnai apibūdiname situaciją, kai kažkas mums nutinka. Laiku ir tinkamoje vietoje šeštadienio popietę atsidūrė gatvėje patruliavę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai: Reagavimo skyriaus tyrėjas Rokas Jokubauskis ir Kriminalistinių tyrimų poskyrio vyriausioji patrulė Lina Dainienė.

„Apsisukdami Telšiuose esančio prekybos centro aikštelėje, pastebėjome prie mūsų sparčiu žingsniu artėjantį sutrikusį vyrą. Pribėgęs, jis prašė palydėti iki ligoninės, nes užspringo jo dvejų metų dukra“, – prisiminimais apie įvykį dalijosi pareigūnas. Supratę, kad kiekviena akimirka brangi, pareigūnai nusprendė į ligoninę mergaitę vežti tarnybiniu automobiliu.

„Rokas dideliu greičiu skriejo Telšių miesto gatvėmis, o aš nuolat stebėjau šalia esančią mažylę, kurią kartu su mama įsodinome į automobilio galą“, – pasakojo ekipaže buvusi pareigūnė Lina.

Džiugu, kad ši istorija – su laiminga pabaiga. Skubiai mergaitę atidavus į medikų rankas, pavojus jos gyvybei nebegrėsė. Nors pareigūnai įvykio nevadina žygdarbiu ir teigia, jog visapusiškai padėti žmonėms – jų pareiga, į ligoninę gabentos mergaitės mama viešai reiškia dėkingumą. Tą pačią dieną po įvykio, moteris socialiniame tinkle rašė: „Labai labai norime padėkoti Telšių pareigūnams, kurie žaibišku greičiu mus nuvežė į ligoninės priimamąjį, springstant dukrytei.. BE GALO nuoširdų AČIŪ tariame jums… Nežinome jūsų nei vardų, nei pavardžių (buvo moteris ir vyras)... Tikiuosi mūsų padėka pasieks jus...“

Padėka pareigūnus pasiekė ir jie kartu su šeima džiaugiasi galėję padėti.

15min tokių laimingai pasibaigusių istorijų pasakojo ir anksčiau, vienu atveju Lietuvos policininkais, gelbėjusiais kūdikį, žavėjosi kone visas pasaulis (žr. susijusius straipsnius). Be to, buvo viešinama naudinga metodinė vaizdo medžiaga apie tai, kaip gaivinti nekvėpuojantį vaiką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min