Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 11, 12:47

Drąsiaus Kedžio dukters gynėjui Vitalijui Keršiui prokuratūra pareiškė kaltinimą

Garliavos aktyvistas, D.Kedžio mažametę nuolat saugantis ir lydintis vilnietis V.Keršis, išgirdo kaltinimus baudžiamojoje byloje dėl trukdymo dirbti prokurorui Justui Lauciui ir šio pareigūno įžeidimo.
D.Kedžio dukters palyda
V.Keršį (per vidurį, apsirengęs juodai ) nuolat galima pamatyti D.Kedžio dukters palydoje. / Klonio gatvės dienoraščio feisbuke nuotr.

Antradienį priešpriet Vilniaus miesto apylinkės prokuratūroje apsilankęs Garliavos įvykių aktyvistas V.Keršis išgirdo oficialius kaltinimus baudžiamojoje byloje, susijusius su trukdymu prokurorui J.Lauciui dirbti kitoje, rezonansinėje terorizmu įtariamos E.Kusaitės byloje.

Nors V.Keršį ginanti advokatė ragino prokuratūrą nutraukti ikiteisminį tyrimą pripažįstant, kad surinktoje medžiagoje nėra jos ginamojo kaltės įrodymų, D.Kedžio dukters gynėjui inkriminuojami kaltinimai pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius ir bylą netrukus viliamasi perduoti teismui.

„Tyrimą atliekantis prokuroras vadovaujasi tik žodiniais prokuroro Lauciaus parodymais, kuo aš prieš jį nusikaltau. Tačiau nei kitų liudijimų, nei filmuotos medžiagos, įrodančios mano kaltę, byloje nėra. Niekas daugiau nenurodo, kad aš kažką sakiau, ir niekas nėra nufilmuota. Yra, kur kažkas kažką pasakė, bet tiesiai nurodyti negali“, – 15min.lt kalbėjo V.Keršis, neabejojantis, kad teisme bus išteisintas.

Kaip jau rašė 15min.lt, teismo procesus, susijusius su E.Kusaitės įkalinimu, visada apgaubdavo įtempta, emocinga atmosfera.

Paremti jaunos klaipėdietės į teismą visada atvykdavo būrys žinomų visuomenės veikėjų, politikų, kartais viešus posėdžius lankydavo ir D.Kedžio sekėjų būrys.

Teigiama, jog praėjusią vasarą po vieno teismo posėdžio, kurio metu buvo sprendžiamas klausimas dėl E.Kusaitės suėmimo termino pratęsimo, 31 metų V.Keršis mestelėjo J.Lauciui replikų, dalį kurių buvo galima suprasti kaip grasinimą nuskriausti prokuroro mažametį vaiką.

Taip pat treigiama, jog kažkas prokurorą J.Laucių išvadino „budeliu“, „kagėbistu“, „parsidavėliu“, „rusų pakaliku“.

„Ar tu tiki, ką kalbi?!“, „Nesąmonė!“, Degsi pragare!“ – buvo laidomos tokios ir kitokios replikos, tačiau V.Keršis tikina nesąs jų autorius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min