Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dukters nužudymu įtariamą E.Lardongaitę teismas leido suimti 2 mėnesiams (nuotraukos)

Policija Lapių sąvartyne
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Policija Lapių sąvartyne
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vos prieš porą savaičių gimusios dukrytės nužudymu įtariama 26-erių Edita Lardongaitė ketvirtadienį praleido su kriminalistais nelaimės vietoje. Po pietų pareigūnų atvesdinta į Kauno rajono apylinkės teismą moteris išgirdo, kokio kardomoji priemonė jai skirta.

Teismas iš dalies patenkino prokuroro prašymą ir leido įtariamąją suimti 2 mėnesiams. Maksimalus suėmimo laikas, kurį teismas gali skirti mažamečio nužudymu įtariamam asmeniui, yra 3 mėnesiai.

Teisėjos Danės Vogulienės verdikto teko gerokai palaukti. 15 val. į posėdžių salę atvesta E.Lardongaitė iš jos buvo išvesta tik po pusketvirtos valandos. Tik tuomet buvo apsispręsta dėl kardomosios priemonės. Komentuoti, kodėl vietoj prokuratūros prašytų 3 buvo skirti tik 2  mėnesiai suėmimo, teisėja nenorėjo.

15min.lt anksčiau rašė, kad sausio 15 dieną Lapių sąvartyne buvo rastas mergaitės lavonėlis. Netrukus nustatyta jos tapatybė ir pradėta ieškoti motinos. Nors jos asmens duomenys pareigūnams buvo gerai žinomi, rasti moterį pavyko tik trečiadienį. Gruodžio 31 dieną gimusią dukrytę, kaip įtariama, uždusinusi E.Lardongaitė buvo sulaikyta Kaniūkuose, pas draugę namuose. Moteriai pateikti kaltinimai dėl mažametės nužudymo. Neoficialiai kalbama, kad ji gali būti apkaltinta ir palaikų išniekinimu.

Mirusi mergytė trečiadienį buvo palaidota Karmėlavos kapinėse. Ekspertų nuomone, mažylė užduso – ją esą galėjo netyčia užspausti neblaivi motina. Nelaimės išvakarėse ji su kompanija vienos kaunietės namuose, pas kurią su naujagime grįžo tiesiai iš gimdymo namų, girtavo. Atliekami ir papildomi tyrimai, norima nustatyti, ar į kūdikio organizmą nepateko alkoholio ar narkotinių medžiagų.

Mirusi mergytė – jau penktoji 26-erių E.Lardongaitės atžala. Anksčiau moteris buvo susilaukusi 4 sūnų. Vienas berniukas auga su tėvu, dar du – pas E.Lardongaitę užauginusią globėją, o vieno sūnaus jauna moteris atsisakė dar ligoninėje, tik pagimdžiusi. Draugės, pas kurią namuose sulaikyta besislapstanti įtariamoji, teigimu, E.Lardongaitė džiaugėsi sulaukusi dukros. Pirmojo vaiko susilaukusi labai anksti, vos 16-metė, po dukters gimimo moteris tikėjosi atsikratyti senų įpročių – alkoholio ir narkotikų, tačiau iš ligoninės grįžusi į senos pažįstamos namus pradėjo girtauti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min