Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 spalio 19d. 13:32

Ekspertai teismui papasakojo, kaip kraupiai buvo žudoma Šiaulių gimnazistė. Žudikės – pakaltinamos

 Šiaulietės gimnazistės Viktorija Vaitiekaitytė ir Viktorija Lietuvninkaitė teismui duoti parodymus panoro po medicinos ekspertų išvadų.
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulietės gimnazistės Viktorija Vaitiekaitytė ir Viktorija Lietuvninkaitė

Penktadienį Šiaulių apygardos teismas toliau narpliojo 17-metės Stasio Šalkauskio gimnazistės Nedos R. nužudymo bylą. Kraupų nusikaltimą įtariamos padariusios tos pačios gimnazijos mokinės devyniolikmetės Viktorija Vaitiekaitytė ir Viktorija Lietuvninkaitė.

15min.lt primena, kad jau buvo skelbta apie įtariamus, kad šiaulietė dviejų merginų buvo supjaustyta į gabalus. Jos kūno dalys sudėtos į maišelius ir paslėptos Šiaulių pramoninio rajono dykvietėje.

Šiaulių apygardos teisme nagrinėjamoje kraupioje nužudytos gimnazistės byloje jau skambėjo šokiruojantys liudijimai.

Kaip penktadienį rašo naujienų portalas Etaplius.lt, Utenos ekspertinio skyriaus viršininkas Arūnas Galinis, atlikęs psichiatrinę ekspertizę, patvirtino, kad abi kaltinamosios yra pakaltinamos.

Teisme savo išvadas komentavusio teismo medicinos eksperto Jurgio Sakalo teigimu, gimnazistė mirė nuo kakle padarytų žaizdų – perpjovus stambiąsias kaklo kraujagysles. Galva nuo kūno buvo atskirta jam dar visiškai nepraradus gyvybinių funkcijų. Eksperto išvadose rašoma, kad žudikės aukai sudavė kietu daiktu į galvą. Manoma, kad mergina po smūgio prarado sąmonę. Užpuolikės nugriuvusiai aukai perrėžė kaklą, vėliau nunešusios į vonią peiliais nupjovė galūnes, kūną padalijo į dvi dalis, o galvą atskyrė nuo lavono.

Privataus teismo medicinos eksperto Antano Algirdo Garmaus manymu, Neda R. prarado sąmonę nuo smūgio į galvą, tik vėliau jai buvo perpjautas kaklas. Žudikės aukai kaklą skutimosi peiliuku pjaustė kelioliką kartų. Per posėdį Nedos R. mama prisiminė V.Vaitiekaitytės parodymus, kuriuose teigiama, kad žudikės auką ėmė pjaustyti todėl, kad ši neprarado sąmonės.

Teisme liudijusi 17-metė S. Šalkauskio gimnazistė Evelina pasakojo, kad  praėjusių metų gegužę V.Vaitiekaitytė prašė jos surasti „bunkerį“ kur nors Ginkūnuose, kuriame V. Vaitiekaitytė esą norėjusi ką nors nužudyti. 17-metė teigė maniusi, kad ši juokauja.

Nedos R. mama tvirtina, kad dingus dukrai Evelina mamai sakiusi, jog girdėjo, kad kažkas ruošiasi skrosti mergaitę, o skrodimui turėjusi vadovauti suaugusi moteris.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min