Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 13d. 10:43

Ekstremalios traktorininko gaudynės Raseinių r.: policija bejėgiškai stebėjo, kaip jis sprunka patvinusiu lauku

Traktorius
Traktorius

Raseinių rajone policijai nestojęs traktorininkas išnaudojo pravažumą – spruko patvinusiais laukais. Tačiau ir pareigūnai šiose gaudynėse pasirodė nepėsti – laukų erelio sulaikymas buvo tik laiko klausimas.

Šiaulių policija praneša, kad prasidėję žemės ūkio darbai į laukus ir kelius išginė traktorius. Šiuo metu šalies laukuose pats darbymetis, tad intensyviai burzgiančios galingos technikos nestinga. Tačiau bėda ta, kad prie traktoriaus vairo vis dažniau drįsta sėsti nuo alkoholio apsvaigę vairuotojai.

Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono komisariato patruliai gavo pranešimą, jog Raseinių rajono, Šiluvos seniūnijos, Kalniškių kaimo ribose, keliu Kušeliškės–Lyduvėnai–Maironiai traktorių vairuoja galimai neblaivus asmuo.

Pareigūnams bandant sustabdyti traktorių T-40, šis nestojo ir, padidinęs greitį per pakelės laukuose telkšančius vandens „ežerus“, nulėkė miško link.

Tačiau išvengti susitikimo su policininkais bėgliams nepavyko, netrukus prie minėto traktoriaus buvo sulaikyti du apgirtę vyrai: 51-erių vairuotojui nustatytas 1,88, o 37-erių keleiviui – 2,56 promilės girtumas.

Traktorius buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę, o jo vairuotojas – „ekstremalas“ uždarytas į areštinę. Už tai, kad nepakluso policijos pareigūnų teisėtam reikalavimui sustoti, „drąsuolio“ laukia administracinė atsakomybė, o už transporto priemonės vairavimą girtam – baudžiamoji atsakomybė.

Ši laimingai pasibaigusi istorija prašosi ir profesionalų įvertinimo. Įdomu, o ką šį kartą pasakytų socialinių tinklų garsenybė Vacys Maslionka, tikras traktorininkas, rašantis realybe paremtas istorijas apie degtinę ir degtindarius? Kandidatas į prezidentus sureagavo žaibiškai: „Iš karto informuoju, kad tai buvo oponentų surežisuota puolimo kampanija. Įtariu kad visa tai skirta nukreipt dėmesiui nuo konservatorių bėdų“

Ne pirmas atvejis

Šios savaitės antradienį tame pačiame kelyje apgirtęs traktorininkas sukėlė eismo įvykį. Autobusui SETRA lenkiant puspriekabę tempiantį traktorių JUMZ, pastarasis netikėtai suktelėjo į kelio vidurį ir kliudė jį lenkiančią transporto priemonę. 51-erių eismo įvykio kaltininkui nustatytas 1,62 promilės girtumas, jis atsidūrė areštinėje.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją apie asmenų vykdomą neteisėtą veiklą. Tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad keliuose būtų saugiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min