TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Girtą vagį parduotuvėje „Šilas“ mirtinai sumušusio apsaugininko likimą teismas spręs rugpjūtį

Buvęs apsaugininkas Olegas Krugliakovas, kaltinamas mirtinai sumušęs girtą vyriškį.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Buvęs apsaugininkas Olegas Krugliakovas kaltinamas mirtinai sumušęs girtą vyriškį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apygardos teisme trečiadienį turėjo būti pradėta nagrinėti daug atgarsio visuomenėje sulaukusi baudžiamoji byla, kurioje buvęs parduotuvės „Šilas“ apsaugininkas Olegas Krugliakovas kaltinamas mirtinai sumušęs neblaivų kaunietį – 45-erių Robertą Marozą.

Bylos nagrinėjimą teko atidėti iki rugpjūčio, nes pirmajame teismo posėdyje nepasirodė kaltinamojo advokatas. Trūko ir vienos liudininkės.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Nužudymu kaltinamas O.Krugliakovas
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./O.Krugliakovas

15min.lt jau rašė, kad lapkričio 17 dieną Sargėnuose, parduotuvėje „Šilas“, parduotuvę saugančios saugos tarnybos darbuotojai sulaikė R.Marozą, kuris bandė pavogti 0,7 litro butelį degtinės. Vagystės metu vyriškis, gyvenantis vos už kelių namų nuo parduotuvės, buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio. Neblaivų vietos gyventoją apsaugininkai, tarp kurių buvo ir O.Krugliakovas, nusivedė į pagalbines parduotuvės patalpas ir, kaip nustatyta ikiteisminio tyrimo metu, stipriai sumušė. Teismo medicinos ekspertų išvadose nurodoma, kad R.Marozui rankomis bei kojomis buvo suduota ne mažiau kaip 15 smūgių. Sumušimai buvo itin rimti – nuo incidento praėjus kelioms valandoms vyras mirė.

Teismo medicinos ekspertų išvadose nurodoma, kad R.Marozui rankomis bei kojomis buvo suduota ne mažiau kaip 15 smūgių. Sumušimai buvo itin rimti – nuo incidento praėjus kelioms valandoms vyras mirė.

Per tyrimą taip pat nustatyta, kad apsiginti dėl girtumo negalintį vyriškį mušė 37-erių O.Krugliakovas. Jis savo kaltę pripažįsta tik iš dalies.

Veidą dengė žurnalu

Specialųjį vidurinį išsilavinimą turintis O.Krugliakovas bylos nagrinėjimo laukė tardymo izoliatoriuje. Anksčiau skirta kardomoji priemonė – suėmimas – šiuo metu pratęsta iki rugpjūčio 18 dienos.

Trečiadienį į Kauno apygardos teismą, kur turėjo būti pradėta nagrinėti nužudymo byla, atvestas kaltinamasis nenorėjo rodyti savo veido, visą laiką – tiek prieš prasidedant posėdžiui, tiek jo metu – veidą dengė žurnalu. Bendrauti nebuvo linkęs ne tik su žiniasklaida, bet ir su artimaisiais bei draugais, kurie gausiai susirinko palaikyti.

Ne mažesnės gretos buvo ir nukentėjusiųjų pusėje. Be nukentėjusiomis pripažintų nužudytojo motinos Zofijos Marozienės, jo sūnaus Edvino Marozo bei sugyventinės Aušros Jurkonytės, teisme buvo ir daugiau giminaičių.

Dalis susirinkusiųjų pirmajame teismo posėdyje kaip liudytojai turėjo duoti parodymus, tačiau pradėti nagrinėti bylos iš esmės teismui nepavyko, nes nepasirodė kaltinamojo gynėjas advokatas Linas Šarkys. Jis nurodė apie bylos nagrinėjimą sužinojęs atsitiktinai ir per vėlai, kad spėtų tinkamai pasirengti, bei prašė atidėti posėdį. Pirmame posėdyje taip pat negalėjo dalyvauti  viena iš liudytojų – Greitosios medicinos pagalbos stoties medikė. Moters atsiųstame paaiškinime nurodyta, kad ji šiuo metu atostogauja ir yra ne Lietuvoje, todėl į teismą ateiti negali.

Pradėti nagrinėti nužudymo bylą iš esmės ketinama rugpjūčio 18 dieną. Pirmajame teismo posėdyje ketinama išklausyti 6 pirmuosius liudytojus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min