Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Greitaisiais kreditais pasinaudojusi moteriškė už sukčiavimą bus teisiama penktą kartą

Teisingumo svarstyklės
Photos com. nuotr. / Teisingumo svarstyklės
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukmergės rajono apylinkės prokuroras Julius Gelumbauskas teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl sukčiavimo. Šiuo nusikaltimu kaltinama 45 metų ukmergiškė N. F.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad šiemet vasario pradžioje N. F. apgaule savo naudai iš vieno pažįstamo ukmergiškio išviliojo 2 000 litų. Skųsdamasi nepritekliais ir motinos liga, ji įkalbėjo vyriškį savo vardu iš vienos greitus kreditus dalijančios įmonės paimti paskolą. Įmokas už ją moteris žadėjo mokėti pati. Po dviejų dienų N. F. prišnekino tą patį vyrą tomis pačiomis sąlygomis, tiktai iš kitos kredito įstaigos, paimti jai dar vieną paskolą – 3 000 litų.
 
Savo įtaigą tam pačiam „kreditoriui“ N. F. išnaudojo dar du kartus. Skųsdamasi, kad neturi už ką nupirkti motinai vaistų, kovo pabaigoje pasiskolino 300 litų. Skolą žadėjo atiduoti labai greitai, tačiau jau po mėnesio paprašė naujos paslaugos. Sugraudintas N. F. noro pasveikinti savo draugą, vyriškis išsimokėtinai jai nupirko 330 litų vertės fotoaparatą.
 
Skola viršijo pusšešto tūkstančio litų. Pagaliau supratęs, kad N. F. nė neketina savo pažadų tesėti, vyras kreipėsi į policiją.
 
Darbo biržoje registruota moteris savo kaltės neneigia. Reikėjo pinigų, todėl ir sumąstė jų išvilioti iš to vyro. Jiedu pažįstami seniai, jis labai ja pasitikėjo. N. F. prisipažino nežinojusi, kaip grąžins skolą, ir per daug nesuko dėl to galvos.
 
Pasak prokuroro J. Gelumbausko, stebina toks beribis žmonių pasitikėjimas, kai neatgavus senos skolos pinigai skolinami vėl ir vėl. Vyras tarėsi N. F. gerai pažįstąs, tačiau vargu ar žinojo tamsiąją jos gyvenimo pusę. Moteris buvo keturis kartus teista – vien tiktai už sukčiavimą. Paskutinį kartą įkliuvo pernai rudenį, teismo baudžiamuoju įsakymu jai buvo skirta bauda.
 
Tas, kuris apgaule savo ar kitų naudai įgijo svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min