Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grigaravičius žino, kaip pagauti Kedį (jei tik jis gyvas...)

V.Grigaravičius
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Ekskomisaras TV laidoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvęs policijos vadovas pasidalijo įžvalgomis apie garsųjį skandalą bei išreiškė susirūpinimą: „Akivaizdu, kad pedofilija – paplitęs šešėlinis reiškinys, ir reikia galvoti apie priemones, kaip užkirsti tam kelią.“

Kartais net legendiniu vadinamas buvęs policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius viešai išdėstė receptą, kaip pagauti garsųjį bėglį, pedofilijos skandalo herojų Drąsių Kedį.

„Pareigūnams tokiais atvejais yra labai svarbu, kad visi tyrimai būtų vienose rankose. Tiek baudžiamosios bylos, tiek ikiteisminio tyrimo bylos, tiek pati paieška turi būti centralizuota. Tuomet galima tikėtis pasiekti greičiau rezultatą. Nes šiuo metu, kai viena byla ten, kita byla ten, yra sudėtingiau“, – sekmadienį TV3 laidoje „Savaitės komentarai“ kalbėjo V.Grigaravičius.

Jis leido suprasti, kad vadinamasis pedofilijos skandalas nėra išpūstas burbulas, bet turi apčiuopiamas priežastis.

Visuomenė ir jos institucijos mažai žinojo, nesitikėjo, kad yra tokie mastai, – apie pedofilų klaną sakė V.Grigaravičius.

„Akivaizdu, kad tai paplitęs šešėlinis reiškinys, apie kurį visuomenė ir jos institucijos gal ir mažai žinojo, nesitikėjo, kad yra tokie mastai. Pasirodo vis naujų faktų – tai ten, tai ten. Aš kalbu ne tik apie Lietuvą. Tai rodo, kad tai yra iš tiesų labai paplitęs reiškinys ir reikia gerokai atidžiau žiūrėti į tuos procesus, galvoti apie adekvačias priemones, kad užkirstume kelią šitiems reikalams“, – aiškino buvęs šalies policijos vadovas.

Ar V.Grigaravičius tiki, kad būtent D.Kedys nušovė du žmones ir kažkur dingo?

„Viena iš versijų – taip, yra tokia. Aš turiu ir daugiau versijų. Bet tam, kad atsakytume į tuos klausimus, vėlgi reikalingas Kedys. Tik tuomet bus galima atsakyti į daugelį klausimų, vietoj kurių yra klaustukai“, – TV laidoje kalbėjo ekskomisaras V.Grigaravičius.

„Savaitės komentarų“ vedėja Indrė Makaraitytė laidos svečio dar teiravosi: „Jūs tikite, kad Kedys dar yra gyvas ir kad jį bus galima dar kada nors rasti?“

„Manau, kad taip, – nedvejodamas atsakė V.Grigaravičius, bet netrukus pridūrė: – Jeigu laikytumės vienos versijos, jis yra gyvas, jei kitos – jis jau gali būti nebegyvas. Bet tai yra versijos. O kokia tikrovė, parodys ateitis. Tik nežinau, ar tolima, ar artima.“

Komentarai
Temos Pedofilija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min