Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 12:50

Gruzinai nelegalai savo tautietį vežė automobilio bagažinėje

Automobilis, kuriuo keliavo gruzinai
VSAT nuotr. / Automobilis, kuriuo keliavo gruzinai

Lazdijų rinktinės pasieniečių patikrinti sustabdytoje mašinoje penki neteisėtai šalyje buvę gruzinai vieną savo tautietį vežė bagažinėje.

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu patikrinti sustabdė automobilį „Seat Cordoba“ latviškais valstybiniais registracijos numeriais.

Paaiškėjo, kad juo vyko šeši asmenys be dokumentų. Vairuotojas ir keturi keleiviai buvo įsitaisę mašinos salone, o šeštasis užsienietis – bagažinėje, praneša VSAT.

Patikros metu automobiliu važiavę asmenys VSAT pareigūnams pateikė neva savo vardais išduotų keturių suaugusiųjų Gruzijos piliečių pasų ir dviejų nepilnamečių gimimo liudijimų kopijas.

Išsiaiškinta, kad iš Latvijos per Lietuvą Lenkijos link vykę užsieniečiai Latvijoje pasiprašė prieglobsčio, tačiau nesulaukė galutinio sprendimo, įsigijo automobilį ir nutarė važiuoti į Vakarų Europą. Šią informaciją Lietuvos pasieniečiams patvirtino kolegos Latvijoje, dirbantys Kalvių–Meitenės kontaktiniame punkte.

Antradienį popiet Kalvarijos užkardos pareigūnai visus šešis gruzinus perduos Latvijos pasieniečiams.

Šiemet Lietuvos VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 91 neteisėtai šalyje buvusį Gruzijos pilietį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min