Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyventojų karas su pareigūnais: Vilniaus policininkai nustatė, kad jų kolegos iš Vievio su žmonėmis elgėsi teisėtai

Vilniaus policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Vilniaus policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atlikto tarnybinio patikrinimo metu nustatyta, kad viešojoje erdvėje pasirodę teiginiai yra nepagrįsti, o policijos pareigūnų veiksmai buvo teisėti.

2012 m. liepos 19 d. interneto naujienų portale 15min.lt buvo paskelbtas straipsnis „Vievio gyventojai skelbia karą vietinei policijai. Vieši kaltinimai pareigūnams – net dėl seksualinio priekabiavimo“, kuriame teigiama, kad Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato patrulių būrio pareigūnai š. m. liepos 9 d. Vievyje, reaguodami į jų nustatytą administracinį teisės pažeidimą ir už neleistinoje vietoje pereitą gatvę surašydami protokolus trims asmenims elgėsi netinkamai ir galbūt pažeidė policijos tarnybinę veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus.

Plačiau apie incidentą galite skaityti Vilniaus aps. policijos įstaigos interneto svetainėje.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Vilniaus aps. VPK) atlikto tarnybinio patikrinimo metu nustatyta, kad šie viešojoje erdvėje pasirodę teiginiai yra nepagrįsti, o policijos pareigūnų veiksmai buvo teisėti.

Pažymėtina, kad Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariate dėl aukščiau minėto incidento buvo pradėtos administracinių teisės pažeidimų bylų teisenos pagal ATPK 187 str. 2 d. – N. I. už policijos pareigūno teisėto nurodymo ir reikalavimo nevykdymą, jo garbės ir orumo įžeidimą ir L.P. už pareigūno garbės ir orumo įžeidimą, išreikštą įžeidžiančiu elgesiu ir kibimu. Šiuo metu jos laukia teisminio nagrinėjimo, pažymima Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus Viešųjų ryšių poskyrio atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min