Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 26d. 19:00

Vogtu UAZ policijos „ežį“ pervažiavęs bėglys iki kaktomušos važiavo dar kilometrą

Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje: nuotraukoje pažymėti du į UAZ priekinius ratus susmigę „ežio“ spygliai

Sekmadienio vakarą prie Šilutės kaktomuša susidūrė autobusiukas UAZ ir lengvasis automobilis „Audi“. Autobusiuko vairuotojas spruko nuo policijos. Pirmadienį aiškėja naujos šių avarija pasibaigusių gaudynių aplinkybės. Viena jų – transporto priemonė sekmadienį Šilutėje buvo pavogta.

Pirmadienio naktį 15min.lt skelbė apie didelę avariją Šilutės rajone, kur susidūrė UAZ ir „Audi“ ir buvo sužaloti trys žmonės.

Pareigūnai užfiksavo, kad sausio 26 d. apie 00 val. Šilutėje, Klaipėdos ir Pramonės g. sankryžoje, Tauragės apskrities VPK Šilutės r. komisariato VPS Patrulių būrio patrulių reikalavimui sustoti nepakluso automobilio „UAZ330301“ vairuotojas ir, padidinęs greitį, nuvažiavo.

Bėglį persekiojo du patrulių ekipažai.

Vienas jų aplenkė UAZ ir dideliu greičiu nurūko pirmyn: pareigūnai buvo kai ką sumanę.

Nuvažiavus apie 8-9 km už miesto Klaipėdos link, buvo panaudota specialioji stabdymo priemonė („ežys“). 

Tačiau, pervažiavęs „ežį“, UAZ bliūkštančiomis padangomis lėkė toliau.

Tačiau gaudynės neužsitęsė.

Maždaug už kilometro persekiojamasis automobilis išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „Audi A6“, kurį vairavo 26-erių metų vyras. „Audi“ vairuotojas vėliau pasakojo, kad žinojo artėjantis prie pavojingos vietos: iš tolo matydamas žybsinčius švyturėlius, jis lėtino greitį ir traukėsi kuo arčiau dešinio kelkraščio. Bet nesuvaldytas UAZ su juo neprasilenkė – išlėkė į priešpriešinę juostą ir rėžėsi.

Eismo įvykio metu nukentėjo UAZ 44-erių metų vairuotojas (girtumui nustatyti paimta kraujo), kuris dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę, o „Audi“ vairuotojas ir 23-ejų metų keleivė paguldyti į ligoninę stebėti.

Be to, Šilutės rajono komisariato pareigūnai greitai nustatė, kad sausio 26 d. rytą, 7 val. 46 min., buvo gautas pranešimas, jog automobilis „UAZ“ pavogtas Šilutėje, Cintjoniškių gatvėje.

Vagystės, pabėgimo nuo policijos ir avarijos aplinkybių tyrimai tęsiami.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min