Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 5d. 10:03

Į laiptinę Visagine užėję pareigūnai pamatė kraupų vaizdą: du kruvini vyrai tempė lavoną

Policijos reidas Kaune
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje pensininkas iš Visagino kaltinamas tyčia nužudęs vyrą, o vėliau su bendrininku išniekinęs mirusiojo palaikus.

Dėl nužudymo į teisiamųjų suolą netrukus sės 68 metų S.K. Jis kaltinamas 2019-ųjų metų vasario 26-osios popietę savo bute mirtinai subadęs sugėrovą, praneša prokuratūra.

Kartu su S.K. bus teisiamas 41 metų visaginietis D.N.

Jis kaltinamas, kad veikdamas bendrininkų grupėje kartu su buto šeimininku bandė paslėpti sunkaus nusikaltimo pėdsakus ir išniekino nužudytojo palaikus.

Žudikas su buto šeimininku bandė paslėpti sunkaus nusikaltimo pėdsakus ir išniekino palaikus.

Praėjus kelioms valandoms po nužudymo į šį daugiabutį užsuko patruliuojantys policijos pareigūnai, nutarę patikrinti S.K. butą, kur dažnai rinkdavosi girtaujančios kompanijos. Laiptinėje patruliai pamatė kraupų vaizdą – du vyrai kruvinais rūbais stengėsi nuo pareigūnų žvilgsnių užstoti vežimėlį, ant kurio gulėjo žmogaus kūnas.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, o jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Arvydas Gramba.

Pasak prokuroro A.Grambos, tyrimo metu surinkta duomenų, kad vos ketvirtą dešimtį pradėjęs visaginietis buvo nužudytas tarp piktnaudžiaujančių alkoholiu vyrų kilus konfliktui. Už tyčinį nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki 15 metų. Už mirusiojo palaikų išniekinimą numatyti viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Temos: 2 Nužudymas Smurtas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min