Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2019 sausio 4d. 09:54 , Atnaujinta: 2019 sausio 4d. 15:36

Į šiukšlių konteinerį prie Alytaus kapinių sumesta 10 šuniukų, 8 iš jų rasti jau negyvi

Paramos akcija beglobiams gyvūnams
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Asociatyvi iliustracija: beglobiai gyvūnai

Alytaus policija po nežmoniško poelgio ėmėsi tyrimo dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ir ieško įtariamųjų. Pareigūnai prašo ir piliečių pagalbos.

Sausio 3 d. apie 15 val. 30 min. Alytuje, Ulonų g., ties miesto kapinėmis, buitinių atliekų konteineryje, moteris rado juodos spalvos šiukšlių maišą, kuriame buvo dešimt šuniukų, aštuoni iš jų negyvi. Du pavyko išgelbėti.

Visi rasti šuniukai buvo perduoti Alytaus Gyvūnų globos ir kontrolės tarnybai „Nuaras“.

Tyrimas tęsiamas.

Policija prašo atsiliepti asmenis, turinčius bet kokios informacijos, galinčios padėti nustatyti šuniukus palikusi asmenį. Dėl informacijos kreiptis į Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Ievą Baziukevičienę tel. +370 700 65732, el. p. ieva.baziukeviciene@policija.lt arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min