Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įkliuvo moteris sumušdavę ir apiplėšdavę du jaunuoliai

16-metis plėšikas
Kauno policijos nuotr. / 16-metis plėšikas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai, padedami visuomenės, sulaikė du niekur nedirbančius ir nesimokančius jaunuolius, kurie miesto gatvėse iš vyresnio amžiaus moterų, panaudodami smurtą, grobdavo rankines.

Kovą Žaliakalnio policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje buvo apiplėštos septynios 50-60 metų moterys. Pasak nukentėjusių kauniečių, jas maždaug 16-20 metų amžiaus jaunuoliai, vilkintys tamsiai, su gobtuvais ar kepurėmis ant galvos, vienas labai aukštas, kitas – žemesnio ūgio, plėšikaudavo vakarais.

Kauno policijos nuotr./20-metis plėšikas
Kauno policijos nuotr./20-metis plėšikas

Dažniausiai moterys būdavo apiplėšiamos ties Kalniečių prekybos centru, Savanorių prospekte, ir gretimose gatvelėse. Padaryti nusikaltimai išsiskyrė savo brutalumu, nes iš moterų pagrobę rankines, jaunuoliai moterims smūgiuodavo į galvas, pargriuvusias suspardydavo. Iš rankinių paėmę mobilaus ryšio telefonus ir pinigines, likusius daiktus plėšikai išmesdavo. Per mėnesį plėšikai iš moterų pagrobė turto maždaug už 3 tūkstančius litų.

Pareigūnams pavyko sulaikyti šiais nusikaltimais įtariamus jaunus kauniečius. Iki šiol neteistą 20-metį M.T sulaikė vienos iš nukentėjusių moterų sūnus. Apiplėšta moteris namuose apie ją ištikusią bėdą papasakojo sūnui, kuris su draugu išėjo į kiemą pasidairyti, gal pamatys ką nors įtartina. Lauke išgirdę prie kito namo pagalbos šaukiančią moterį, atskubėjo jai į pagalbą ir sulaikė vieną iš įtariamųjų. Jam plėšikauti padėdavusį 16-metį, iki šiol irgi dar neteistą, nustatė ir sulaikė kriminalistai.

Abiems jaunuoliams pareikšti įtarimai dėl septynių plėšimų, už ką jiems gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų. Įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir periodiškas registravimasis policijos įstaigoje.

Policija įtariam, kad nuo šių jaunuolių (žr. nuotraukas) nukentėjo ir daugiau moterų, kurios iki šiol nesikreipė į policiją. Jos prašomos paskambinti į Kauno policiją tel. 8-37 303 289 arba 303 260, 02 (visą parą).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min