Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 spalio 8d. 12:49

Interviu su tariamu Kedžio bendrininku: „Auginu tris vaikus ir noriu ramiai gyventi“

Kovo 11-osios eitynėse
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / 2008-ųjų Kovo 11-osios eitynėse Benas buvo skustagalvių vedlys.
28 metų Beną pribloškė, kad buvo susietas su dvigubos žmogžudystės Kaune organizavimu, dėl šmeižto jaunas vyras neatmeta galimybės kreiptis į teismą.

15min.lt žurnalistai operatyviai rado jauną vyrą, vardu Benas, kurio nuotraukos ketvirtadienį mirga žiniasklaidoje kaip galimo Drąsiaus Kedžio bendrininko.

youtube.com stop kadras/Atsitiktinai D.Kedžio filmuotoje medžiagoje į kadrą pakliuvęs plikis, ant kurio krito žudynių bendrininko šešėlis.
Atsitiktinai D.Kedžio filmuotoje medžiagoje į kadrą pakliuvęs plikis, ant kurio krito žudynių bendrininko šešėlis.

Šio dviguba žmogžudyste įtariamo kauniečio filmuotoje medžiagoje į kadrą patenka kažkoks skustagalvis vaikinas (jis pasirodo 50-tą įrašo sekundę). Kai kam pasirodė, kad tai Benas, per garsiąsias 2008-ųjų Kovo 11-osios eitynes žygiavęs pirmosiose vadinamųjų skinų gretose.

„Šakės! Net kąsnis burnoje užstrigo...“ – Benas sakė apie tai, kokia buvo jo reakcija gavus žinių iš 15min.lt apie skandalingas spaudos publikacijas, kur jis parodytas kaip tariamas D.Kedžio bendrininkas.

Supykdytas vyras kalbėjo: „Čia kvaila! Vien iš nuotraukų matosi, kad tai du visiškai skirtingi žmonės, tik tiek, kad abu pliki. Neįsivaizduoju, kokią fantaziją reikia turėti, kad taip sugalvotum ir paviešintum.“

Benas minėjo, kad po Kovo 11-osios eitynių ilgai buvo saugumiečių akiratyje ir nuo tokio dėmesio pavargo, tad naujų nuotykių su teisėsauga jam nesinori. „Pradėjo daryti iš mūsų kažkokias ginkluotas organizacijas, įtarinėti, kad kažką dangstome. Man to visiškai nereikia! Pas mane namie trys vaikai auga. Aš noriu ramiai gyventi“, – kalbėjo 15min.lt pašnekovas.

Benas jau spėjo parašyti pretenziją tokią informaciją apie jį paviešinusiai redakcijai. Jei nesulauks pataisymų ir atsiprašymo, vyras svarstys galimybę kreiptis į teismą.

– Jei plikis D.Kedžio filmuke kažkam pasirodė panašus į jus, gal buvote apklaustas dėl dvigubos žmogžudystės Kaune organizavimo? – 15min.lt pasiteiravo Beno.

– Ne, neapklausė. Niekas neskambino, niekur nekvietė.O kodėl jis nepanašus į aktorių iš serialo „Moterys meluoja geriau“ – juk tas irgi skusta galva vaikšto! Ir krepšininkų yra skustomis galvomis... – dėl panašumo į nufilmuotą vyrą ironizavo Benas.

– Ar, jūsų akimis, tas vyras filmuotoje medžiagoje pretenduoja būti jūsų antrininkas?

– Ten tas žmogus apsirengęs taip, kad aš gyvenime nesu tokių rūbų turėjęs! Suprasčiau, jei tokį žmogų užfiksuotų mieste, kuriam skustagalviai nebūdingi. Tačiau juk Kaune – kas antras skusta galva! O aš drąsiai galiu įrodyti, kad metus ar dvejus iš viso nesu buvęs tame Kaune! Aš net nežinau, kur tas viešbutis.

Mane pribloškė, kad net nėra teigiama, jog tas jaunuolis panašus į mane. Rašo, kad tai tas pats žmogus! Kaip gali laikraštis taip iš oro paimti ir pasidaryti informaciją, kad atseit nacionalistai jam padėjo? O kodėl jis nepanašus į aktorių iš serialo „Moterys meluoja geriau“ – juk tas irgi skusta galva vaikšto! Ir krepšininkų yra skustomis galvomis... Tai visus pasaulio skustagalvius įtrauksime į bendrą organizaciją ir teigsime, kad jie padeda Drąsiui Kedžiui?

– Ar domitės D.Kedžio tragedijos peripetijomis?

– Turime ką tik gimusi vaiką, tai nelabai yra laiko. Apie Kedį sužinojau tik dabar, kai kilo tas triukšmas, nors, pasirodo, ir anksčiau apie jį laidų buvo.

– Kaip ketinate toliau elgtis?

– Jei per kelias dienas nebus paneigta, bus parašytas skundas ir paduotas kam reikia. Nes kaip taip galima? Juk žmonės skaito ir priima kaip tikrą faktą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:04
01:51
01:31

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min