Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 24d. 19:00

Iš Karoliniškių į Karveliškes „nugrybavusią“ uogautoją gelbėjo anūkė ir šuo iš Elektrėnų

Uogautojos paieškų zona
Vilniaus VPK nuotr. / Uogautojos paieškų zona
Miške uogavusi senolė rasta sveika ir gyva, skelbia Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas bei dalijasi iš uogautojos anūkės gauta padėka pareigūnams.

Miške uogavusi ir pasiklydusi aštuoniasdešimt trejų metų amžiaus senolė rasta gyva ir sveika.

Rugsėjo 21 d. 21 val. 31 min. Vilniaus apskr. VPK gavo moters pranešimą, kad iš namų Vilniuje, A. P. Kovaliuko g., uogauti Pilaitės link išėjo jos močiutė (gimusi 1938 m.) ir pasiklydo miške, negali išeiti.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėjas (kinologas) Sauliaus Varankevičius tuo metu dirbo Rūdninkų poligone. Per radijo ryšio stotį išgirdęs, kad dingo senolė, nusprendė, jog gali būti naudingas – paskambino sostinės policijos budėtojams ir pasisiūlė pagelbėti.

Garbaus amžiaus vilnietė tėra veikli ir savarankiška. Iš miško, kuriame šįkart pasiklydo, senolė ne sykį yra sėkmingai parvykusi.

Šio policijos pareigūno dėka senolė, nuklydusi net į Karveliškių kaimo (Vilniaus r., Zujūnų sen.) miškus, rasta gyva ir sveika.

Senolės anūkė, dėkodama policijos pareigūnams, džiaugėsi, kad po šio įvykio močiutė jaučiasi gerai, šiuo metu yra namuose. Moteris teigė, kad jos močiutė, nuklydusi gilyn į mišką, sutemoje nesiorientavo, į kurią pusę eiti. Nors 83-ejų senolė gyvena viena, tačiau ją net 4-5 kartus per savaitę lanko artimieji.

Kita vertus, pensininkė dar yra labai savarankiška, anksčiau ji sėkmingai ne kartą lankėsi tame miške, kuriame šįkart pasiklydo.

Senolės anūkė dėkoja už pagalbą visiems policijos ekipažams, kurie prisidėjo prie močiutės paieškos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

07:09
07:38
00:50

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min