Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jau pagarsėjusi kaip Šiaulių barakuda moteris nuteista ir už erotinių masažų verslą

Meninė erotinė fotografija.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Meninė erotinė fotografija.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių miesto apylinkės teismas Neringai Dambrauskytei už neteisėtą ūkinę veiklą skyrė 13 tūkst. litų baudą.

Naujojoje byloje į teismo salę 25 metų N.Dambrauskytė buvo vežiojama iš damų kalėjimo.

Pavasarį 15min.lt jau pasakojo, kad Lietuvos apeliacinis teismas paskelbė nuosprendį šiauliečiams, Šiaulių apygardos teisme nuteistiems už turto prievartavimą iš dosnaus, bet naivaus vyriškio. N.Dambrauskytei, nukentėjusiojo buvusiai meilužei, Apeliacinis teismas tąsyk paliko trejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos bendrininkas ir pagrindinis nusikaltimų vykdytojas 23 metų Aleksandras Zaičenko už grotų praleis penkerius metus. O Neringos broliui 21 metų Vytautui Mikmeliui vietoje 80 parų arešto skirti 3 metai laisvės atėmimo pataisos namuose.

Neseniai paaiškėjo, kad N.Dambrauskytė bandė pralobti ne tik iš reketo, bet ir vyrams kur kas malonesnės veiklos.

Šiaulių miesto apylinkės teismas N.Dambrauskytę kartu su bendrininkais 30 metų Žilvinu Vinerskiu bei 22-ejų metų Modesta Perminaite nuteisė už erotinio masažo kabinetų įkūrimą.

Tiesa, prokurorams nepavyko įrodyti kaltinimų dėl pelnymosi iš kito asmens prostitucijos, todėl trijulės nariai pripažinti kaltais tik dėl vertimosi neteisėta ūkine veikla.

Bausmė – tik baudos

Tyrimo metu nustatyta, kad šie veikėjai 2009 metais Šiauliuose išsinuomojo tris butus, kuriuose buvo įdarbintos devynios merginos, teikusios intymaus masažo paslaugas.

Už valandą tokio malonumo klientai vyrai mokėdavo 100–150 litų.

Už šio versliuko organizavimą N.Dambrauskytei ir Ž.Vinerskiui skirtos 13 tūkst. litų baudos, M.Perminaitei – 6,5 tūkst. litų bauda.

Skandalinga reketo istorija

15min.lt primena, jog N.Dambrauskytė jau yra pagarsėjusi kaip Šiaulių barakuda, virtusi reketininke. Toji istorija prasidėjo, kai vedęs 45 metų šiaulietis Algis K. susigundė nusiųsti trumpąją SMS žinutę merginai, TV pažinčių laidelėje paskelbusiai pranešimą, kurio turinys primena daugelį kitų: vieniša mergina ieško draugo, kuris paremtų materialiai.

Per pirmąjį pasimatymą su N.Dambrauskyte vyriškis buvo apžavėtas, savo ruožtu mergina guodėsi neturinti kur gyventi, prasitarė norinti ir kitokios paramos, bet leido suprasti neliksianti skolinga.

Meilužę užvertė gėrybėmis

Šiaulietis meilužei išnuomojo būstą, kuriame pats tapo dažnas svečias. Į svečius tuščiomis vyriškis nevaikščiodavo – dovanojo šeimininkei auksą, drabužius, duodavo grynųjų, skolindavo automobilį. Kai baigėsi santaupos (kai kuriomis žiniomis, šiaulietis neseniai buvo pardavęs sklypą), vyriškis nuėjo į banką ir paėmė paskolą. Šiaulietis praregėjo tik tuomet, kai baigėsi ir pasiskolinti pinigai.

Vėliau teisme jis prasitarė, jog per keletą mėnesių „už gražias akis“ savo meilužei sukišo apie 50 tūkst. litų.

Blaiviai ėmęs mąstyti rėmėjas N.Dambrauskytei, žinoma, nebepatiko. Mergina savo bičiuliui Aleksandui ne tik pasiguodė dėl pasikeitusios situacijos, bet ir prasitarė mananti, jog iš Algio dar galima šį bei tą išpešti, mat jis pasiturintis.

Į „organizacinį komitetą“ porelė dar įtraukė Neringos brolį Vytautą. Trijulė sukurpė planą: padegti Algio šeimos automobilį VW Golf, o po to pareikalauti 50 tūkst. litų už ramų gyvenimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min