Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 sausio 3d. 17:17

Jurbarko policija nustatė „Youtube“ paviešinto mušeikos, trenkusio merginai, tapatybę

Mušeika tuoj smogs merginai
Kadras iš „Youtube“ / Mušeika tuoj smogs merginai

Jurbarko policija praneša nustačiusi merginai trenkusio mušeikos tapatybę. Brutalūs vaizdai prieš merginą prieš kurį laiką buvo paviešinti portale „Youtube“.

Kaip rašoma Jurbarko policijos pranešime, 2011 m. gruodžio mėnesio pabaigoje viename Jurbarko rajono laikraščio interneto portale, buvo išplatintas straipsnis pavadinimu „Vakarėlis baigėsi nokautuojančiu smūgiu į galvą merginai“  ir išplatintas vaizdo įrašas kuriame matosi, kaip asmuo suduoda smūgius merginai.

Dėl šio platų atgarsį visuomenėje sukėlusio įvykio Tauragės apskrities VPK Jurbarko r. policijos komisariate yra pradėtas tyrimas.

Vaizdo įraše matomo įvykio vieta nustatyta, asmenys apklausiami, tikslinamos visos įvykio aplinkybės. 

Policija teigia mananti, kad netrukus šio asmens veiksmai bus atitinkamai įvertinti.

Vaizdo įrašas, apie kurį rašoma policijos pranešime, portale „Youtube“ atsirado lapkričio 30 d. Filmuko autoriai nurodo, kad įrašas padarytas Jurbarke.

VIDEO: Vaizd002.3gp

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min