Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip dabar atrodo Drąsius Kedys? (atnaujinta 14.30 val., nuotraukos)

Galimai užsimaskavusio D.Kedžio fotorobotai
Policijos fotomontažai / Galimai užsimaskavusio D.Kedžio fotorobotai
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos policija išplatino vieno ieškomiausių asmenų fotomontažus.

D.Kedį medžiojantys pareigūnai suka galvas, kaip dabar galėtų atrodyti garsusis bėglys. Pirmadienį Policijos departamentas išplatino keletą D.Kedžio nuotraukų, pakeistų kompiuteriu.

Viename šių fotomontažų D.Kedžiui pripaišyta barzda, kitame – ūsai. Dar viename kadre garsusis kaunietis aprengtas solidžiu kostiumu.

Pirmadienį Lietuvos policijos vadovai surengė spaudos konferenciją, kurioje pristatatė 2009 metų policijos veiklos rezultatus, šių metų veiklos perspektyvas, nusikalstamumo tendencijas, stacionarių greičio matavimo prietaisų sistemų veiklą ir kitą aktualią informaciją.

Pristatyme dalyvavęs policijos generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas ypatingą dėmesį skyrė D.Kedžio paieškų aktualijoms.

„Informacija apie galimas jo pasirodymo vietas yra iš Lietuvos gyventojų. Kiek buvo gauta pranešimų, visi patikrinti. Bet nė vienas jų nepasitvirtino, buvo suklysta. Tiesiog žmogus buvo panašus, bet ne jis“, – pasakojo V.Račkauskas.

Aukštas Policijos departamento pareigūnas minėjo, kad mūsų šalies teisėsaugininkai bendradarbiauja su užsienio partneriais ir intensyviai tęsia D.Kedžio paiešką. V.Račkauskas išreiškė viltį, jog garsųjį pradingėlį pareigūnams pavyks rasti.

Kaip žinoma, D.Kedys policijos ieškomiausių asmenų sąraše įrašytas antras.

Beje, neseniai JAV Federalinių tyrimų biuras (FBI) išplatino ieškomiausio pasaulyje teroristo Osamos bin Ladeno pasendintą atvaizdą, tačiau kilo skandalas paaiškėjus, jog kompiuterinėms machinacijoms panaudotos tikros vieno Ispanijos politiko nuotraukos.

15min.lt primena, kad D.Kedys – prieštaringai vertinamas kaunietis verslininkas, tapęs vadinamojo pedofilos skandalo herojumi. 2009 metų spalio 5 dieną Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir D.Kedžio vaiko motinos sesuo Violeta Naruševičienė.

D.Kedį (gim. 1972 m.) policija įvardijo kaip pagrindinį įtariamąjį.

D.Kedys dėl galimo mažametės dukters seksualinio išnaudojimo kreipėsi į pareigūnus, tačiau byla dėl pedofilijos beveik metus buvo vilkinama. Kaip galimus mergaitės skriaudikus D.Kedys viešai įvardijo Kauno politiką ir verslininką Andrių Ūsą, Kauno apygardos teisėją J.Furmanavičių ir vyrą, vardu Aidas. D.Kedys taip pat tvirtino, kad pedofilams galėjo talkinti jo buvusi draugė ir vaiko motina Laimutė Stankūnaitė bei jos sesuo V.Naruševičienė. Po šūvių į teisėją bei V.Naruševičienę D.Kedys dingo kaip į vandenį. Paskelbta tarptautinė jo paieška.

D.Kedys šalyje žaibiškai tapo legendiniu asmeniu, savotišku kovos su pedofilija vėliavnešiu.

Policijos fotomontažai/Galimai užsimaskavusio D.Kedžio fotorobotai
Policijos fotomontažai/Galimai užsimaskavusio D.Kedžio fotorobotai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min