Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 20d. 11:10

Karmėlavos šaulio brolis sulaikytas dėl grasinimų nužudyti ligoninėje gulinčią dukterėčią

Iš įvykio vietos
Aliaus Koroliovo/15min nuotr. / Sudegintas namas Karmėlavoje

Policija sulaukė pranešimo, kad Karmėlavoje dukrą ir vaikiną apšaudžiusio bei jų namus padegusio ir nusižudžiusio vyro brolis grasina susidoroti su dukterėčia. Operatyviai reaguodami pareigūnai penktadienį vėlai vakare sulaikė Karmėlavos šaulio brolį.

Šeštadienį ryte Kauno apskrities policijos viršininkas Darius Žukauskas 15min patvirtino, kad įtariamo Karmėlavos šaulio savižudžio broliui pareikšti įtarimai dėl grasinimų nužudyti dukterėčią.

Jis vijosi. Teko iššokti iš antro aukšto į kiemą. Jei to nebūčiau padaręs, būtų jis mane nušovęs

Vyriškis taip pat įtariamas atvykęs į sudegintą namą Karmėlavoje ir iš jo pavogęs įvairius daiktus.

Penktadienį vakare jis buvo sulaikytas, bus sprendžiamas jo suėmimo klausimas.

Tuo tarpu kraupų tėvo išpuolį išgyvenusi mergina šiuo metu yra gydoma Kauno klinikose, jos būklė yra stabili. O iš ligoninės paleistas merginos draugas jau kitą dieną buvo išleistas iš ligoninės ir dirbo prie sudegusio namo.

15min primena, kad trečiadienį, apie pirmą valandą nakties, mergina su vaikinu sėdėjo namuose, kai išgirdo garsus lauke. Jie išėjo apžiūrėti kiemo, tuomet draugės tėvas ir įsmuko į tuščius likusius namus. Pastaruoju metu, kai jam buvo apribotos teisės artintis prie vaikų, vyras gyveno Jonavoje pas savo motiną.

„Tik įžengėme į namus ir jis šovė. Pirma į Vitą. Paleido ne vieną šūvį: pataikė į koją ir krūtinę. Tuomet šovė į mane. Kliuvo į ranką. Kulka išėjo kiaurai. Puoliau bėgti į antrą aukštą. Jis vijosi. Teko iššokti iš antro aukšto į kiemą. Jei to nebūčiau padaręs, būtų jis mane nušovęs. Atėjo su tikslu mus nužudyti, nusižudyti ir padegti namą. Kas jam beliko, grėsė kalėjimas. Tuomet, būdamas lauke, iškviečiau pagalbą. Už kelių minučių namas ėmė liepsnoti“, – kraupios nakties įvykius nupasakojo vaikinas.

Atvykę policijos pareigūnai išnešė sąmoningą, tačiau sužalotą jo draugę jau iš degančių namų. Užpuolikas, nukentėjusiosios tėvas, rastas viduje nusižudęs. Ginklą Karmėlavos šaulys laikė neteisėtai, o už mažametės išžaginimą jis nebuvo suimtas, kadangi laikėsi paskirtų švelnesnių kardomųjų priemonių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

02:18
02:03
01:30

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min