Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 29d. 23:25

Kas vyko Kedžių namuose po grumtynių. Paviešintas dar vienas vaizdo įrašas

Advokatas Gintaras Černiauskas mėgina nusikratyti mergaitės senelio rankos.
Kadras iš „YouTube“ / Advokatas Gintaras Černiauskas mėgina nusikratyti mergaitės senelio rankos.

Ketvirtadienį svetainėje „YouTube“ vartotojas Gute74 paviešino dar vieną kovo 23-iąją Kedžių namuose, Garliavoje, filmuoto įrašo dalį. Šiame įraše užfiksuoti momentai po grumtynių, kurios kilo, kai buvo mėginama įvykdyti teismo sprendimą perduoti Drąsiaus Kedžio dukrelę į jos motinos Laimutės Stankūnaitės rankas.

Šie epizodai filmuoti tada, kai laukta į namus grįžtančios teisėjos Neringos Venckienės, turinčios mergaitės globos teises. Vėliau jau matome N.Venckienę, o mergaitė sėdi jai ant kelių susiėmusi už pilvelio.

Į namus atvykę greitosios medicininės pagalbos medikai. Medikė pusbalsiu kalbasi su N.Venckiene. Iš pokalbio darosi aišku, kad globėja nenori vežti mergaitės apžiūrėti į ligoninę. Mergaitė verkia, ašaras braukia ir medikė.

Vėliau medikė sako po apžiūros vietoje galinti konstatuoti tik pilvelio skausmingumą, o ties dešiniuoju mergaitės raktikauliu įžiūrėjusi nežymias kraujosrūvas, kurios galėjusios atsirasti dėl suspaudimo.

Atmosfera įkaista, kai į namą sugrįžta L.Stankūnaitė su savo advokatu Gintaru Černiausku. Pamačiusi motiną mergaitė vėl pradeda šaukti ir vadinti ją negražiais žodžiais. G.Černiauskas mėgina pasikalbėti su N.Venckiene ir teiraujasi, kodėl nevykdomas teismo sprendimas perduoti mergaitę motinai.

Į pokalbį aktyviai kišasi kiti Kedžių ir Venckų namų gyventojai. Vėliau iškviečiami policijos pareigūnai ir pareikalaujama, kad advokatas su L.Stankūnaite išeitų. Advokatas delsia vykdyti šį prašymą ir mėgina tęsti pokalbį. Vos neįvyksta nedidelis susistumdymas su mergaitės seneliu, kuris kelis kartus mėgina imti G.Černiauską už rankos ir palydėti iš namo. Advokatas kaskart nusipurto senelio ranką. Galiausiai G.Černiauskas su mergaitės motina išeina.

Apie anksčiau paviešintą kitą vaizdo įrašą iš Kedžių namų skaitykite ir jį žiūrėkite čia.

Kas yra šių vaizdo įrašų autorius, skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min