Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaubojus iš Panevėžio, per Kalėdas iššokęs iš BMW ir mačete sužalojęs Šiaulių policininkę, priėjo liepto galą

Mačetė
P2.la-img.com nuotr. / Mačetė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sulaikytas 29 metų panevėžietis, per praėjusias Kalėdas Šiauliuose nukapojęs pirštus jaunai pareigūnei.

Kalėdų naktį Šiauliuose įvykdyto nusikaltimo liudytoja buvo tamsi naktis, neužfiksavusi jokių nusikaltimo įkalčių. Tačiau po dviejų mėnesių įtariamasis atsidūrė areštinėje ir jam buvo pareikštas įtarimas sužalojus merginą dėl chuliganiškų paskatų.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams nusikaltimą atskleisti padėjo kriminalistikos specialistų atliktas tyrimas, pasakojama Šiaulių apskrities VPK atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės penktadienį paviešintame pranešime.

„Su Kalėdom, velniai!“

Gruodžio 25-osios vidurnaktį Lyros gatvėje prie grupelės stovėjusių jaunuolių, tarp kurių buvo ir 24 metų Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulė Otilija, privažiavo prabangus BMW markės automobilis, kurį vairavo moteris. Pro langą iškišęs galvą vyras, kurio išvaizda bylojo apie išlenktą ne vieną taurelę alkoholio, pasveikino stovinčiuosius su Kalėdomis, pavadindamas juos velniais.

Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams, pradėjusiems tirti šį nusikaltimą ir iš pradžių neturėjusiems net už ko užsikabinti, netikėtai į rankas pateko šio nusikaltimo įrankis.

Nespėjus vaikinams ir merginoms atsipeikėti nuo tokio pasveikinimo, vyras iššoko iš automobilio ir, iš bagažinės išsitraukęs daiktą, panašų į mačetę, pradėjo juo sklaidytis, mosikuodamas į visas puses. Gatvėje stovėję vaikinai puolė įsisiautėjusį BMW keleivį tramdyti, tačiau jau buvo per vėlu – mačetė kliudė Otilijos kairiąją ranką. Keturi merginos pirštai buvo pakirsti, trys iš jų tabalavo, trykštančio kraujo čiurkšlės nudažė šaligatvio plyteles.

Keturis pirštus teko prisiūti

Mačete apsiginklavęs vyras įšoko į BMW ir automobilis spruko iš įvykio vietos. Iškviesti medikai sužalotą merginą skubiai išvežė į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Plastinės rekonstrukcijos chirurgijos centrą.

Jai diagnozuotos keturių rankos pirštų pjautinės žaizdos, lenkiamųjų sausgyslių, pirštų arterijų ir nervų pažeidimai. Otilijai sėkmingai buvo atlikta operacija.

Operatyvumas merginai išgelbėjo ranką. Nors šiuo metu ji dar gydosi, tačiau artimiausiu metu planuoja grįžti į tarnybą.

Išmestą mačetę rado policininkės kolega

Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams, pradėjusiems tirti šį nusikaltimą ir iš pradžių neturėjusiems net už ko užsikabinti, netikėtai į rankas pateko šio nusikaltimo įrankis. Praėjus porai dienų po nusikaltimo, jį į komisariatą atnešė nukentėjusiosios kolega – patrulis, gyvenantis netoli nusikaltimo vietos.

Pasirodo, jis prie daugiabučio kieme stovėjusio savo automobilio rado numestą mačetę ir ją pasiėmė, pamanęs, kad bus neblogas daiktas krūmams kirsti. Tačiau atėjęs į tarnybą ir išgirdęs apie sužalotą savo kolegę, suprato, kad tai, ko gero, įrankis, kuriuo mergina buvo sužalota.

Tyrėjai nedelsdami paskyrė mačetės kriminalistinį tyrimą ir pastarosiomis dienomis sulaukė specialistų išvadų, kurios identifikavo nusikaltimu įtariamą asmenį. Panevėžyje gyvenančiam penkis kartus už vagystes bei viešosios tvarkos pažeidimus teistam O.B. antrankiai buvo uždėti vasario 19 d. jo paties namuose.

29 metų vyras dėl savo nusikalstamos veiklos reikalų yra turėjęs ne tik su Lietuvos, bet ir Danijos teisėsauga. Už tai jis buvo iš šios šalies net deportuotas.

Įtariamasis pripažino, kad per Kalėdas jis svečiavosi Šiauliuose. Nors jo sąmonė ir buvo aptemdyta alkoholio, tačiau susitikimą su jaunuolių grupe Lyros gatvėje jis prisiminė ir dėl to gailėjosi. Vyrui pareikštas įtarimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl chuliganiškų paskatų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min