Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 25d. 08:38

Kaune, Laisvės alėjoje, nugriaudėjo sprogimas (nuotraukos, atnaujinta 10.59 val.)

Sprogimo vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Sprogimo vietoje

Pirmadienį paryčiais, apie 5 valandą, Kauno centre nugriaudėjo sprogimas. Policijos duomenimis, sprogmuo buvo padėtas prie Laisvės alėjoje esančios parduotuvės „Ženeva“. Per sprogimą žmonės nenukentėjo.

Nelaimės vietoje dirba gausios policijos pajėgos, taip pat Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“.

Papildyta 8.47 val.: Kaip pranešė Kauno policija, apie sprogimą prie Laisvės alėjos 46-ojo pastato policijai pranešta 4.50 val. Čia įsikūrusi laikrodžiais prekiaujanti parduotuvė „Ženeva“.

Pasitvirtinus informacijai įvestas specialiųjų priemonių planas „Skydas“, uždarytas pėsčiųjų eismas tame Laisvės alėjos ruože, kur įvyko nelaimė. Žmonės nenukentėjo. Per sprogimą išdužo arba suskilo parduotuvės ir gretimų pastatų langai. Nuostoliai tikslinami.

Papildyta 9.10 val.: Pirminiais ekspertų duomenimis, prie parduotuvės „Ženeva“ sienos buvo susprogdintas savadarbis sprogmuo. Netoliese rastas nesprogęs dūminis užtaisas. Ar iš parduotuvės kas nors pagrobta, paaiškės po apžiūros. Šiuo metu įvykio vietoje dirba „Aro“ pareigūnai.

Papildyta 10.59 val.: Pareigūnai įtarė, kad savadarbį sprogmenį prie parduotuvės palikę asmenys tikėjosi po sprogimo patekti į laikrodžiais prekiaujančios parduotuvės vidų. Tačiau jų sumanymas nepavyko. Sprogimo bangą atlaikė tvirtos nuleidžiamos apsauginės grotos. Jomis buvo uždengtos laikrodžių salono durys ir vitrina.

Policijos duomenimis, prabangiais laikrodžiais prekiaujanti parduotuvė „Ženeva“ vagis domina ne pirmą kartą. 2005 metais į ją buvo įsibrauta du kartus. Tuomet įvykdytos žaibiškos vagystės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min