2010-09-30 09:57

Kaune partrenktos moteris ir mergina

Trečiadienį Kauno gatvėse nukentėjo dvi pėsčiosios. Abi jas automobiliai partrenkė pėsčiųjų perėjoje.
Pėsčiųjų perėja
Pėsčiųjų perėja / Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr.

Apie 8 val. A.Baranausko gatve važiuojantis automobilis VW Passat, kurį vairavo 29-erių V.S., prieš sankryžą parbloškė ir sužalojo 56-erių moterį. Ji ėjo šviesoforo nereguliuojama pėsčiųjų perėja.

Po 1,5 val., apie 9.35 val., Vydūno alėjoje automobilis Renault, vairuojamas 64-erių J.J., nepraleido prieš sankryžą iš kairės pusės per pėsčiųjų perėją einančios pėsčiosios – 19-metės R.K.

Kaune studijuojančiai merginai prireikė medikų pagalbos.

Abu eismo įvykius tiria Kelių policijos valdyba.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą