Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnai gavo dviejų gyventojų pareiškimus, kad Prancūzų gatvėje, visuomeninio transporto sustojime, ir Medvėgalio gatvėje, prie parduotuvės, nedidelio ūgio, tamsaus gymio vyras, grasindamas peiliu pagrobė rankines.
Po išsamaus tyrimo nustatytas įtariamasis, to paties rajono gyventojas A.Š. (gim. 1968 m.), jam pareikšti įtarimai dėl plėšimų. A.Š. prisipažino padaręs nusikalstamas veikas ir teigė, kad peiliu nupjovė rankinių rankenas, kadangi moterys priešinosi ir nenorėjo rankinių paleisti.
Kauno apskrities VPK praneša, kad atlikus ikiteisminio tyrimo veiksmus, ikiteisminio tyrimo medžiaga ruošiama perduoti Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūrai sprendimui dėl ikiteisminio tyrimo medžiagos perdavimo Kauno miesto apylinkės teismui.
Už tokius nusikaltimus baudžiama laisvės atėmimu iki septynerių metų.
