Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaunietes prie „Lidl“ šiurpinęs plėšikas keliauja už grotų

Kauno plėšikas Egidijus Kartanas teisme
Aliaus Koroliovo/15min nuotr. / Kauno plėšikas Egidijus Kartanas teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 45 metų Egidijui Kartanui, kuris Šilainių „Lidl“ automobilių stovėjimo aikštelėje, brutaliai apiplėšė dvi moteris.

Kaip praneša teismas, kadangi kaltinamasis kaltu prisipažino, byla buvo nagrinėjama atliekant sutrumpintą įrodymų tyrimą, o paskirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė sumažinta vienu trečdaliu ir skirta galutinė dvejų metų laisvės atėmimo bausmė.

Bylos duomenimis, 2017 m. kovo 26 dieną E.Kartanas įsėdo į nukentėjusiosios automobilį ir grasindamas peiliu, pagrobė iš jos piniginės 10 eurų bei reikalavo jį nuvežti į Savanorių prospektą. Iš automobilio daiktadėžės jis pagrobė 20 eurų vertės kišeninį laikrodį, išplėšė automobilio magnetolą.

Kitą dieną E.Kartanas toje pačioje Šilainiuose esančio „Lidl“ prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje įsėdo į moters vairuojamą automobilį, grasino peiliu ir pagrobė 5,76 eurų vertės pirkinių maišelį.

E.Kartanas teisme pripažino savo kaltę, gailėjosi netinkamai pasielgęs. Atsiprašė nukentėjusiųjų ir teigė nenorėjęs joms nieko bloga padaryti. Kadangi jis gydosi nuo narkotikų priklausomybės, tądien jam buvo prileista vaistų, nuo kurių jis blogai jautėsi, todėl sugalvojo įsigyti narkotikų.

Teisme jis sakė, kad nors praeityje buvo teistas, tačiau grįžęs iš įkalinimo įstaigos per penkerius metus jis nepadarė nė vieno nusikaltimo. Šį savo poelgį kaltinamasis vertino kritiškai ir žadėjo, kad tai bus paskutinis kartas.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į kaltinamojo atsakomybę lengvinančias aplinkybes, tačiau atsižvelgė ir į tai, kad E.Kartanas padarė du tyčinius sunkius nusikaltimus, anksčiau buvo teistas, todėl turi būti baudžiamas griežčiausia bausme – realiu laisvės atėmimu.

Bausmę E.Kartanas turės atlikti pataisos namuose.

Šį nuosprendį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min