Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune susprogdinti du bankomatai, sprogdintojus vijosi gausios policijos pajėgos

Kaune susprogdinti du bankomatai
Skaitytojo nuotr. / Kaune susprogdinti du bankomatai
Šaltinis: 15min
7
A A

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kaune susprogdinti du bankomatai, bandyta įvykdyti žaibišką SEB apiplėšimą. Ar sprogdintojams pavyko nugvelbti pinigus, aiškinasi ekspertai.

Apie 02:43 val. suveikus signalizacijai pastebėta, kad Kaune, M.Gimbutienės gatvėje, sukeltas sprogimas dviejų bankų bankomatuose, – informuoja Policijos departamentas.

Įtariama, kad sprogimai sukelti panaudojant dujas. Įvykio aplinkybes tiria policija.

Apie įvykį 15min pranešė ir vienas kaunietis. Pasak Kristoferio, apie 02:45 val. nakties Kaune buvo įvykdyta žaibiška SEB bankomato, įrengto Petrašiūnų „Šilo“ parduotuvėje, vagystė.

„Nugriaudėjo garsus trenksmas, maždaug po 30–40 sekundžių dideliu greičiu nuo „Šilo“ nuskriejo juodas universalas. Jis lėkė Heso tilto link. Penki policijos ekipažai ir keturios apsaugos mašinos atvyko po 3–4 min. Buvo bandyta vytis plėšikus. Įvykio vieta aptverta apsaugine juosta“, – teigė skaitytojas.

Anot jo, ar buvo spėta pagrobti pinigus iš bankomato, pareigūnai nustatys atvykus ekspertui.

„Pats bankomatas liko įvykio vietoje, o vagys pabėgo prabėgus vienai minutei po įvykio. Jei spėjo pagrobt pinigus, tai kaip iš filmo „Dingti per 60 sekundžių“, – profesionaliai padirbėjo“, – teigė įvykio liudininkas.

12.15 val. Šiuo metu nukentėjęs SEB bankas glaudžiai bendradarbiauja su policija.

„Tiksliname, kiek pinigų buvo bankomate. Taip pat tiksliname bendrą įvykio metu padarytą finansinę žalą. SEB banko bankomatai yra apdrausti.

Atsižvelgdami į tai, kad vyksta ikiteisminis tyrimas, atsiprašome, tačiau kitos informacijos pateikti negalime. Kokias apsisaugojimo priemones bankas pastaruoju metu naudoja bankomatuose, yra laikoma konfidencialia informacija, kuri neatskleidžiama siekiant nesuteikti vertingos informacijos galimų nusikaltimų organizatoriams“, – 15min informavo SEB banko atstovė žiniasklaidai Jovita Bazevičiūtė.

Pasak jos, bankomatų plėšimo atvejai nėra dažni. Pastarąjį kartą SEB bankomatą Lietuvoje bandyta apiplėšti 2016 m. Panevėžyje. Bandymas nepavyko, pinigai liko seife.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min