Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 12, 11:20

Kauno autoservise rastas nužudytas vyras

Po savaitgalio į darbą atėję bendrovės „Autopaslaugų centras“ darbuotojai įmonės patalpose, Kaune, Islandijos plente, rado 60-mečio vyro lavoną. Ikiteisminį tyrimą pradėję policijos pareigūnai dar aiškinasi, kas galėjo nužudyti vyrą. Jo galvoje rasta muštinė žaizda, kuri, kaip manoma, ir tapo mirties priežastimi.
Vilniaus policija neturi kur vežti lavonų.
Kol kas neaišku, kas ir kodėl nužudė Kauno bendrovėje krosnį kūrenusį vyrą. / Photos.com

Kaip 15min.lt pasakojo „Autopaslaugų centro“ direktorius Romualdas Ašeriškis, nužudytasis buvo senas jo pažįstamas. Šią žiemą vyrą netikėtai sutikęs įmonės vadovas pasiūlė jam užsidirbti: savaitgaliais ateiti ir pakūrenti bendrovę šildančią krosnį. „Jis turėjo raktus ir ateidavo sekmadieniais pakurti krosnies. Matyt, ir šįkart buvo atėjęs. O pirmadienį darbuotojai jį rado nebegyvą“, – pasakojo įmonės vadovas.

Pasak R.Ašeriškio, įmonėje pasigesta ir kai kurių daiktų: benzininio pjūklo, seno radijo aparato, specialių darbo rūbų ir batų, dingo virdulys, kiti įrankiai. „Visi jie beveik nieko verti. Gal tik pjūklas, kurio kaina per 1 tūkst. litų, brangesnis. Todėl manau, kad juos pavogti galėjo kokie nors „bomžai“, – spėlionėmis dalijosi verslininkas. Jis tikino anksčiau nepastebėjęs, jog įmonės šildymu savaitgaliais rūpinęsis jo pažįstamas vyras patalpose būtų girtavęs ar į jas vedęsis pašalinius žmones. „Jis pats neatrodė asocialus, tačiau visko galėjo būti“, – sakė R.Ašeriškis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min