Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno įmonės patalpose – penki vogti sunkvežimiai ir vikšrinis ekskavatorius

Sulaikytas automobilis. Kauno aps. VPK nuotr.
Kauno aps. VPK nuotr. / Sulaikytas sunkvežimis
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, atlikę kratą uždarosios akcinės bendrovės patalpose, rado penkis vilkikus su puspriekabėmis bei vikšrinį ekskavatorių „Caterpillar 303CR“: dvi transporto priemonės ieškomos kaip vogtos, kitų trijų transporto priemonių identifikaciniai numeriai gali būti suklastoti.

Birželio 4-5 dienomis, tikrinant gautą informaciją, buvo atlikta krata uždarosios akcinės bendrovės patalpose, priklausančiose 62-ejų V.M.

Kratos metu rasta ir paimti penki vilkikai su puspriekabėmis bei vikšrinis ekskavatorius „Caterpillar 303CR“.

Krovininis automobilis ieškomas kaip vogtas Vokietijoje, vilkikas – kaip vogtas Austrijoje. Taip pat įtariama, kad kitų trijų transporto priemonių identifikaciniai numeriai gali būti suklastoti, todėl atliekamas identifikacinių numerių tyrimas.

Taip pat Kauno Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekami du ikiteisminiai tyrimai dėl automobilių pagrobimo.

Birželio 4 d. rytą pasigesta įmonei priklausančio automobilis „Ford Transit“, pagaminto 2001 m. Įtariant šio nusikaltimo padarymu buvo sulaikyti devyniolikmetis B.B. ir jo bendraamžis V.K. Jiems pareikšti įtarimai dėl automobilio vagystės. Įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Automobilis rastas Kupiškyje ir grąžintas savininkui.

Birželio 5 d., ketvirtadienį, 27-erių S.Z. Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate pranešė, kad pasigedo Sukilėlių gatvės kieme palikto automobilio „Audi A6“, pagaminto 2001 m., ir jame buvusių daiktų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnų operatyvaus darbo dėka tą pačią dieną, birželio 6-ąją, 17.30 val., pagrobtas automobilis „Audi A6“ buvo rastas bei nustatytas ir sulaikytas įtariamas asmuo – 24-erių E.M.

Įtariamasis sulaikytas. Jam pareikštas įtarimas dėl automobilio pagrobimo. Po apklausos piliečiui E.M. paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min