Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno „Maximoje“ įtartinas lagaminas sukėlė ant kojų tarnybas, evakuoti pirkėjai ir darbuotojai

20140326.220602
„Aro“ pareigūnas apžiūri lagaminą
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienio vakarą į Kauno Raudondvario plente esančią „Maximą“ skubiai atvyko specialiosios tarnybos – rastas lagaminas sukėlė įtarimų, kad jame – sprogmuo. Iš Vilniaus atvykus „Aro“ pareigūnams paaiškėjo, kad lagamine buvo tik statybiniai įrankiai.

Kaip 15min.lt sakė Kauno policija, įtartiną lagaminą šalia prekybos centro pastebėjo lankytojas. Jis „Maximos“ apsaugininkams apie radinį pranešė maždaug 20.30 val.

Į vietą atvykę policijos pareigūnai nedelsiant evakavo prekybos centrą, aptvėrė šalia esančią stovėjimo aikštelę, iškvietė ugniagesius.

Apie 22 val. iš Vilniaus atvykę „Aro“ pareigūnai apžiūrėjo lagaminą.

Jie peršvietė lagaminą specialia įranga ir ištyrė vaizdo įrašą. Vaizdas buvo neryškus, bet didelių įtarimų pareigūnams nekėlė, todėl jie ryžosi lagaminą atidaryti vietoje.

Įdomus sutapimas, kad kaip tik tuo metu aikštelėje staiga užgeso žibintai.

Iš pradžių lagaminą „Aro“ pareigūnai mėgino atverti per atstumą, pririšę trosą. Kai tai nepavyko, vienas specialistų priėjo ir atidarė lagaminą rankomis. Įdomus sutapimas, kad kaip tik tuo metu aikštelėje staiga užgeso žibintai.

Paaiškėjo, kad lagamine buvo tik statybiniai įrankiai.

Dalis „Maximos“ darbuotojų, kol buvo tiriamas lagamino turinys, laukė aikštelėje, nes liko neuždarytos kasos.

Pirminiais duomenimis, lagaminas liko, kai į aikštelėje stovėjusį mikroautobusą įlipo keli žmonės ir nuvažiavo.

Kai sakė įmonės „Maxima LT“ kominikacijos vadovė Renata Saulytė, evakuacija praėjo ramiai, nekeliant panikos.  „Ir pirkėjai, ir darbuotojai ramiai paliko patalpas.  Į įvykio vietą atvykę specialiųjų tarnybų pareigūnai atidarė lagaminą ir patvirtino, kad jame tik seni statybos įrankiai, kiti gelžgaliai. Parduotuvė darbą atnaujino šiandien (ketvirtadienį – red.past.), specialiųjų tarnybų pareigūnams nuosekliai patikrinus ne tik surastą lagaminą, parduotuvę, bet ir automobilių stovėjimo aikštelę bei patvirtinus, kad parduotuvėje ir šalia jos yra visiškai saugu“, – sakė R.Saulytė.           

Praėjusią savaitę ant kojų buvo sukeltos Šiaulių specialiosios tarnybos – buvo pranešta apie bombą prekybos centre „Akropolis“. Vėliau paaiškėjo, kad tai – melagingas pranešimas.

VIDEO: Atidarant lagaminą užgęsta šviesa
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min