Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno policija teigia, kad erotinį masažą dariusi moteris yra beveik prostitutė ir jai skyrė baudą

Masažas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Masažas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Centro policijos nuovados pareigūnai, gavę informacijos gyventojų, kad viename iš Kauno senamiestyje esančių butų moteris verčiasi erotinėmis paslaugomis, atliko patikrinimą.

Kaip rašoma Kauno policijos pranešime, patikrinimo metu buvo nustatyta, kad vyrams erotinį masažą atliekanti kaunietė J.D. (gimusi 1972 m.) už paslaugas imdavo 180 litų atlygį. Moteris pareigūnams nurodė, kad šia veikla užsiima todėl, kad jai tai daryti patinka.

„Vadovaujantis teismų praktika, erotiniai masažai prilyginami prostitucijai ir tokia veikla Lietuvoje yra uždrausta įstatymų“, – rašoma Kauno policijos pranešime.

Gyventojai gali vykdyti tam tikros rūšies individualią komercinę, gamybinę, profesinę, kūrybinę ar kitą panašaus pobūdžio veiklą, jeigu Lietuvos Respublikos teisės aktuose nenustatyta, kad verčiantis atitinkamos rūšies veikla būtina įsteigti juridinį asmenį (įmonę). Licencijuojamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų sąraše patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, masažo paslauga yra nurodyta, kaip licencijuojama asmens sveikatos priežiūros paslauga. Todėl norintieji užsiimti masažo paslaugomis turi įsteigti įmonę ir turėti licenciją.

Kadangi moteris, pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso straipsnyje „Vertimasis prostitucija ar atlygintinis naudojimasis prostitucijos paslaugomis“ padarė pirmą kartą, jai surašytas administracinis nurodymas ir skirta bauda.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso straipsnyje „Vertimasis prostitucija ar atlygintinis naudojimasis prostitucijos paslaugomis“ numatyta, kad vertimasis prostitucija ar atlygintinis naudojimasis prostitucijos paslaugomis – užtraukia baudą nuo trijų šimtų iki penkių šimtų litų.

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų arba administracinį areštą iki trisdešimties parų.

Administracinėn atsakomybėn netraukiamas prostitucija vertęsis asmuo, kuris į prostituciją buvo įtrauktas būdamas materialiai, dėl tarnybos ar kitaip priklausomas arba įtrauktas į prostituciją panaudojant fizinę ar psichinę prievartą ar apgaulę, arba bet kokiu būdu įtrauktas į prostituciją būdamas nepilnametis ar (ir) nukentėjo nuo prekybos žmonėmis ir yra pripažintas nukentėjusiuoju baudžiamajame procese.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min