Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno teismas paskelbė nuosprendį rezonansinėje nužudymo byloje

Teismas vėl negalėjo atsakyti į klausimą, ar V.Dargis kaltas dėl jį puolusio jaunuolio žūties.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Teismas vėl negalėjo atsakyti į klausimą, ar V.Dargis kaltas dėl jį puolusio jaunuolio žūties.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nužudymu apkaltintą 27 metų Vytautą Dargį Kauno apygardos teismas nusprendė įkalinti net 11 metų. Jaunas vyras nuteistas dėl Vytauto Pavilionio nužudymo.

Apie šią istoriją 15min.lt jau ne kartą rašė. Įvykiai, pasibaigę V.Pavilionio žūtimi, nutiko 2008 metų gruodžio 13-ąją prie naktinio klubo „Zepelinus“.

Tą vakarą V.Dargis, buvęs klube „Zepelinus“, su draugu išėjo į lauką parūkyti. Netrukus prie vaikinų prikibo penki išgėrę jaunuoliai. Vaikinai apsižodžiavo ir kilo muštynės. V.Dargis buvo spardomas, tačiau rado jėgų atsistoti.

V.Dargis kelis kartus perspėjo užpuolikus, kad turi ginklą. Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentas kelis kartus iššovė į orą, tačiau tai girtų užpuolikų neatbaidė.

Netrukus vienas vaikinas bandė vėl pulti V.Dargį, kuris legaliai savigynai išduotą ginklą jau buvo nukreipęs į kompaniją. Nuaidėjo šūvis ir 28 metų V.Pavilionis krito ant žemės. Kulka pataikė į viršugalvį.

Po įvykio V.Dargis su draugu sėdo į taksi ir pasišalino. Į policiją jis prisistatė tik kitą rytą, tuomet jau nebuvo įmanoma patikrinti, ar įvykio metu V.Dargis buvo blaivus.

V.Dargis buvo apkaltintas tyčine žmogžudyste, prokuroras jį siūlė nubausti 10 metų nelaisvės. Tuo tarpu kaltinamasis ir jo advokatė teigė, kad tai buvo būtinoji gintis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min