Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 10d. 21:47 , Atnaujinta: 2020 liepos 11d. 09:54

Gaisras „Kėdainių grūdų“ sandėlyje likviduotas, skaičiuojami didžiuliai nuostoliai

Kėdainiečiai feisbuko grupėje „Viskas kas Kėdainiuose“ dalinasi gaisro nuotraukomis
Feisbuko nuotr. / Kėdainiečiai feisbuko grupėje „Viskas kas Kėdainiuose“ dalinasi gaisro nuotraukomis

Penktadienį vakare Bendrasis pagalbos centras (BPC) informavo, kad vakare gavo pranešimą apie gaisrą įmonės „Kėdainių grūdai“ sandėlyje, esančiame Pramonės g. 8. Su ugnimis kovojusios didelės ugniagesių pajėgos įveikė liepsnas, tačiau sudegė visas sandėlio vidus ir jame buvęs turtas.

BPC pranešimą gavo 20 val. 33 min.

Į įvykio vietą išsiųstos Kėdainių PGT, Kauno PGV priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Kauno AVPK).

Feisbuko nuotr./Kėdainiečiai feisbuko grupėje „Viskas kas Kėdainiuose“ dalinasi gaisro nuotraukomis
Feisbuko nuotr./Kėdainiečiai feisbuko grupėje „Viskas kas Kėdainiuose“ dalinasi gaisro nuotraukomis

BPC situacijų koordinavimo skyrius 15min apie 22val. teigė, kad pastatas vis dar dega, ugniagesiai dėl karščio negalėjo patekti į pastato vidų.

Gaisras galiausiai buvo visiškai likviduotas apie 2 val. nakties. Šiuo metu vis dar atliekami baigiamieji gaisro gesinimo darbai.

Gaisro metu visiškai išdegė mūrinio pastato vidus – virš 100 kvadratinių metrų.

Nuostoliai kol kas dar skaičiuojami, bet jau aišku, kad jie bus nemenki. Viduje buvęs turtas arba sudegė, o ko nepasiglemžė liepsnos, buvo sulieta vandeniu.

Gaisro priežastys šiuo metu tiriamos.

Feisbuko grupėje „Viskas kas Kėdainiuose“ apylinkių gyventojai dalinosi vaizdais, kad gaisras buvo matomas net Aristavoje, esančioje už maždaug 10 kilometrų nuo įvykio vietos.

Kėdainių rajono savivaldybė apylinkių gyventojus perspėjo dėl smarkių dūmų ir paragino žmones užsidaryti langus bei duris ir nebūti kieme. Savivaldybė atnaujino pranešimą ir parašė, kad gaisras beveik užgesintas, liepsnoja pavieniai židiniai.

Kėdainių naujienų portalas „Kėdainietis“ pranešė, kad gaisras kilo „Agrochema“ teritorijoje, vietoje dirba didelės gelbėjimo pajėgos. Portalo feisbuko puslapyje rašoma, kad pirminiais duomenimis užsiliepsnojo teritorijoje buvę garažai, tačiau gaisras pasiekė ir administracinį pastatą.

Komentarai: 7
Temos: 2 Kėdainiai Gaisras

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min