Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 11d. 18:34

Kelių policininkas apie susidūrimą su krepšininku Steponu Babrausku: „Jis aiškino, kad yra žymus, todėl mūsų laukia nemalonumai“

Steponas Babrauskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Steponas Babrauskas teisme

Vilniaus miesto apylinkės teismas toliau tęsė krepšinio komandos „Lietuvos rytas“ kapitonui Steponui Babrauskui iškeltos bylos nagrinėjimą. Policija kaltina krepšininką teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymu, o S.Babrauskas su žmona tikina tapę vos ne uniformuotų banditų auka. Trečiadienį teisėja Aiva Survilienė išklausė pačių į konfliktą su įžymybe įsivėlusių patrulių pasakojimus.

„Jis aiškino, kad yra žymus, viešas asmuo, todėl mūsų laukia dideli nemalonumai“, – taip susidūrimą su krepšinio komandos „Lietuvos rytas“ 29 metų kapitonu Steponu Babrausku prisiminė sostinės kelių policijos pareigūnai, rašo Delfi.lt.

Patrulis Darius Judickas teisme pasakojo, kad tądien su kolega Mariumi Kirvelečiumi patruliavo sostinės gatvėse.

„Tada važiuodami Trakų Vokės link, Žarijų gatvės sankryžoje, pastebėjome automobilį „Škoda“, kurio vairuotojas pažeidė KET reikalavimus – pro pirmąją eismo juostą aplenkė antra juosta važiavusį automobilį, nors šioje vietoje vairuotojas galėjo transporto priemonę tik pasukti į kairę, – Delfi.lt cituoja pareigūną. – Ėmėme stebėti šį automobilį – vairuotojas elgėsi išties agresyviai, nes netrukus prisivijo priekyje važiavusį mikroautobusą ir net nesilaikydamas saugaus eismo atstumo lyg ir bandė jį aplenkti... Bet to nepadarė.“

Patruliai sustabdė krepšininko mašiną. Pasak D.Judicko, žymusis vairuotojas nuo pat pradžių buvo agresyviai nusiteikęs.

„Kai paklausėme, kodėl jis lenkė automobilį pirmoje eismo juostoje, Babrauskas aiškino, kad, jo manymu, antra juosta mašina važiavo per lėtai, todėl turime bausti tuos, kurie važiuoja per lėtai. Jis su pažeidimu sutiko ir paprašė bausti vietoje“, – liudijo pareigūnas.

Vis dėlto, pasak policininkų, sportininkas net nelaukė, kol bus baigtas rašyti protokolas. Iš sulaikymo vietos išvažiavusį vairuotoją patruliai vijosi su švyturėliais, grasindami dujomis, jėga jį ištraukė iš salono ir surakinę antrankiais išsivežė į nuovadą.

Beje, policininkai pripažino, kad į S.Babrauską nebūtų purškę dujomis, nes mašinoje buvo ne tik jo žmona, bet ir du vaikai.

„Kažkaip būtume bandę jį ištraukti, paprastai nepavyktų, nes jis – sportiškas, nemažas, stiprus vyras“, – svarstė D.Judickas.

„Jam ne kartą sakėme, kad išliptų iš automobilio“, – patrulis M.Kirvelevičius pabrėžė, kad vaikus išgąsdinusią situaciją išprovokavo pats S.Babrauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min