Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kitų Justinos Šikšniūtės žmogžudyste įtariamo Valdo Jankausko aukų kol kas nėra

Į teismą vedamas Valdas Jankauskas
Algirdo Venskaus nuotr. / Į teismą vedamas Valdas Jankauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Dvidešimtmetės studentės Justinos Šikšniūtės nužudymu įtariamas 23 metų Valdas Jankauskas, ko gero, nebus vadinamas pakelių maniaku. Į praėjusią savaitę paskelbtą Klaipėdos policijos prašymą atsiliepti, jei patyrė V.Jankausko prievartą ar priekabiavimą, iki šiol niekas neatsiliepė.

„Iki šiol nei policija, nei prokuroras nesulaukė nė vieno pranešimo apie jokius kitus galimai V.Jankausko įvykdytus nusikaltimus“, – 15min.lt teigė Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Lina Nemeikaitė.

Praėjusią savaitę surengtoje spaudos konferencijoje vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius atskleidė, kad versija, jog nuo įtariamojo galėjo nukentėti ir daugiau merginų, neatmetama.

Iki šiol nei policija, nei prokuroras nesulaukė nė vieno pranešimo apie jokius kitus galimai V.Jankausko įvykdytus nusikaltimus.

Tiesa, jis pripažino, kad peržiūrėjus neištirtus nusikaltimus, kol kas panašaus braižo atvejų neaptikta.

„Tai nereiškia, kad neigiame, jog tokių nusikaltimų negalėjo būti. Tiesiog tokių, kurie, pagal aprašymą, vietą, būtų panašūs į šį, nėra registruota.

Kreipiamės į visuomenę, žiniasklaidoje matosi, jog socialiniuose tinkluose yra daug pranešimų merginų, kurios galbūt važiavo su šiuo asmeniu, galėjo nukentėti. Jei tokių iš tiesų yra, labai prašome ir kviečiame kreiptis tiesiogiai į mane, ar tyrimui vadovaujantį prokurorą. Pažadame užtikrinti anonimiškumą“, – kalbėjo S.Minkevičius.

Bent viena mergina važiavo dar lapkritį

15min.lt žiniomis, V.Jankauskas lapkritį pavėžėjo mažiausiai vieną merginą. Likus dviem savaitėms iki J.Šikšniūtės dingimo, ji sėdo į tą patį žalią V.Jankausko „Hyundai“, kuriuo po J.Šikšniūtės mirties jis bandė nusikratyti.

„Man tuo metu reikėjo važiuoti skubiai ir jau autobusai nebevažiavo. Turiu savo mašiną, todėl čia buvo pirmas ir paskutinis kartas. Baisu net pagalvoti...“, – pasakoja laimės kūdikiu save nuo šiol vadinti galinti Monika.

Jos teigimu, V.Jankauskas už kelionę paėmė 10 litų užmokestį. Autobuso bilietas iš Šilutės į Klaipėdą kainuoja panašiai – apie 13 litų.

„Žinių radijo“ kalbinta Rinolda taip pat pasakojo greičiausiai buvusi pavežta V.Jankausko.

„Pagal visas charakteristikas, pasakojimus ir tai, kaip jis aprašomas, tai buvo būtent jis. Važiavome su drauge dviese ir kalbėjomės apie gyvenimą, bet nepastebėjau jokių įtartinų veiksmų. Keliavome iš Šilutės rajono“, – pasakojo Rinolda.

Ši mergina sako V.Jankausko automobilį tiesiog sustabdžiusi pakelėje, o ne ieškojusi vežėjo  internetu.

Dar mažiausiai keturios merginos su V.Jankausku važiuoti atsisakė paskutinę akimirką.

Paliko leisgyvę numirti

Sekmadienį 15min.lt šaltiniai atskleidė, kad 20-metė Justina Šikšniūtė tikriausiai nebuvo iš karto nužudyta, o leisgyvė palikta pievoje numirti. Teigiama, kad bent kol kas kaip formali merginos gyvybės nutrūkimo priežastis įvardijamas mirtinas sušalimas.

„Facebook“ nuotr./Justina Šikšniūtė
„Facebook“ nuotr./Justina Šikšniūtė

Lapkričio 16 d. Klaipėdos universiteto studentė J.Šikšniūtė pakeleivingu V.Jankausko automobiliu „Huyndai“ iš Šilutės rajono turėjo būti nuvežta į uostamiestį, tačiau dingo be žinios.

Merginos kūno ieškota Minijos upėje, nes tikėta, kad žudikas studentę įmetė į vandenį Sakūčiuose prie senojo geležinio tilto.

Tačiau palaikai rasti Macikų kaime, pievoje maždaug už kilometro nuo V.Jankausko motinos namų. Nustatyta, kad mergina buvo išžaginta.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min