Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 30d. 11:53

Klaipėdoje pardavėja nuginklavo kaukėtą užpuoliką ir su juo susigrūmė

Klaipėdoje susemta ginkluotų plėšikų trijulė
Policijos nuotr. / Vaizdo kamera užfiskavo ginkluotą parduotuvės apiplėšimą Klaipėdoje

Klaipėdos policija praneša demaskavusi Klaipėdos parduotuves siaubusią kaukėtų ir ginkluotų plėšimų trijulę. Du šutvės bendrai tik pernai buvo išleisti iš įkalinimo įstaigos. Jų darbaus užfiksavo vaizdo kameros. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip į parduotuvės kasą nusitaikęs plėšikas gerokai gavo į kailį nuo pardavėjos.

Nuo plėšikų šutvės pasiskundė nukentėję dviejų parduotuvių ir lombardo darbuotojai. Sausio 7 d.  du kaukėti įsibrovėliai Kretingos gatvėje esančioje parduotuvėje, grasindami pardavėjai peiliu, iš kasos aparato pagrobė pinigus.

Planuojant lombardo apiplėšimą prie bendrų prisijungė dar vienas. Trijulė sausio 8 d. nusitaikė į Nidos gatvėje esantį lombardą. Užėjęs į vidų per priėmimo langelį vienas iš plėšikų papurškė pardavėjai į akis dujų bei, pasinaudodamas kabliu, nuo sienos nukabino ir pagrobė juvelyrinius dirbinius, kuriuos nukentėjusi bendrovė įvertino 434 eurų. 

Sausio 22 d. vienas iš bendrų toliau tęsė savo žygius ir apiplėšė Nidos gatvėje esančią maisto prekių parduotuvę. Įėjęs į parduotuvę, plėšikas palaukė, kol pardavėja atidarys kasos aparato stalčių.  Po to nukreipė į moterį ginklą ir puolė tuštinti kasos. Tačiau nesutrikusi pardavėja atėmė užpuoliko ginklą ir aktyviais veiksmais bandė jam pasipriešinti - grumtynių metu keletą kartų sudavė plėšikui. Sprukdamas iš parduotuvės atėjūnas pagrobė pinigus bei keletą pakelių cigarečių.

Policijos pareigūnai pas vieną iš plėšikų rado apiplėšimo metu panaudotą ginklą. Atliktų kratų metu aptiktas ir užpuolimo metu panaudotas peilis bei dalis pagrobtų daiktų.

Dviem 34-erių ir 25-erių anksčiau už sunkius bei labai sunkius nusikaltimus teistiems, tik 2014 metais iš įkalinimo vietos išleistiems įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.

Trečiam 25-erių įtariamajam paskirta švelnesnė kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už plėšimą panaudojant šaunamąjį ginklą numatomas laisvės atėmimas nuo 2 iki 10 metų.

VIDEO: Klaipėdoje susemta ginkluotų plėšikų trijulė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min