Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 7d. 08:50

Klaipėdoje žurnalistas sulaukė pranešimų apie užminuotą geležinkelio stotį

Atvykę „Aro“ pareigūnai atidžiau apžiūrėjo namą ir sklypą. Sprogmenų nerasta.
M.Vainoriaus nuotr. / Atvykę „Aro“ pareigūnai atidžiau apžiūrėjo namą ir sklypą. Sprogmenų nerasta.

Pareigūnai aiškinasi, kas melagingai pranešė apie užminuotą geležinkelio stotį naujienų portalo „Atvira Klaipėda“ redaktoriui Martynui Vainoriui.

Kai praneša Policijos departamentas, trečiadienį apie 13 val. 3 min. Klaipėdos rajone gyvenančiam žurnalistui paskambino neprisistatęs asmuo. Jis paleido garso įrašą, kuriame sakoma, kad užminuota geležinkelio stotis ir po 2 val. įvyks sprogimas. Kokia stotis užminuota – nepranešta. Artimiausia geležinkelio stotis nuo M.Vainoriaus namų – Kalotėje.

Po pranešimo buvo evakuota visa redaktoriaus šeima ir aplinkinių namų gyventojai. Į vietą atvyko „Aro“ pareigūnai, operacija truko apie tris valandas. Sprogmenų sklype ir name nebuvo rasta.

Pats M. Vainorius teigė nežinąs, kas jam galėjo skambinti. Redaktoriaus numeris yra skelbiamas viešai, sulaukiama nemažai skambučių įvairiais klausimais. „Man čia viskas keista. Paprastai skambina dėl visko, pastaruoju metu dažniausiai dėl kovido testų, nes numeris labai lengvai randamas“, – teigė vyras.

Iš viso skambinta du kartus. Antrąjį skambutį jau girdėjo ir atvykę policijos pareigūnai. Pirminiais duomenimis, skambinta iš užsienyje registruoto telefono numerio.

Pirmojo skambučio metu nebuvo aišku, apie kokius sprogmenis kalbama. Antrąjį kartą jau nuskambėjo, kad sprogmenys gali būti padėti geležinkelio stotyje. Tačiau nepatikslinta, kokioje.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min