Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos centre nušautas kavinių tinklą valdęs verslininkas Vilmantas Dundulis

Vilmantas Dundulis
„Facebook“ nuotr. / Vilmantas Dundulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiosios tarnybos antradienį popiet skubėjo į vieną Klaipėdos centre esantį daugiabutį. Gauta žinia apie susišaudymą. Pirminiais duomenimis, nušautas kavines ir barus valdančios bendrovės „Arsafita“ direktorius 53 metų Vilmantas Dundulis.

Policijai apie šūvius maždaug 13 val. pranešė daugiabučio gyventoja. Telefonu paskambinusi moteris policijos paprašė iškviesti medikus.

„Tačiau atvykusi greitoji medicinos pagalba galėjo konstatuoti tik vyro mirtį. Jis žuvo vietoje“, – apie nužudymą patvirtino Klaipėdos policijos atstovas Albinas Strumyla.

Pirminiais duomenimis, nušautasis – 53-ejų uostamiesčio verslininkas V.Dundulis.

Nusikaltimo vietoje ilgai darbavosi jungtinė Sunkių nusikaltimų  ir Organizuotų nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnų komanda. Įtariamųjų nusikaltimu dar nėra. Pirminiais duomenimis, pareigūnai įvykio vietoje rado ginklą, iš kurio nušautas verslininkas. 

Nusikaltimas įvykdytas daugiabučio, kuriame gyvena nužudytojo tėvai, laiptinėje. Vyras buvo atvykęs aplankyti artimųjų. Neoficialiais duomenimis, to paties daugiabučio gyventoja atpažino iš nusikaltimo vietos sprunkantį žudiką, tad jo paieškos gali neužsitęsti. Ta pati moteris į nužudymo vietą iškvietė ir specialiąsias tarnybas.

Teigiama, kad šūvis pasigirdo, vos tik V.Dundulis atidarė duris. Žudikas taikėsi į galvą. Gali būti, kad nusikaltėlis prieš sprukdamas sąmoningai išmetė ginklą – pistoletas rastas bute.

Kavinių ir barų tinklą valdantis verslininkas prieš kelerius metus turėjo kavinę ir Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume. Tačiau konkursą laimėjus kitai bendrovei, muziejuje ir jo prieigose V. Dundulis jokios veiklos nebevykdo.

Prieš penkerius metus  V.Dundulis priklausė veiklius  miestiečius vienijančiai organizacijai „Mano miestas Klaipėda“. Tačiau netrukus iš jos pasitraukė.

„Jis asociacijoje buvo tik pirmus jos įkūrimo metus. Net buvo ėmęsis rimto projekto. Kiek pamenu, jam nesisekė jo įgyvendinti ir netrukus jis pasitraukė iš visuomeninės veiklos. Jis net nebuvo spėjęs tapti asocijuotu nariu, tik paprastu“, – pasakojo asociacijos prezidentė Virginija Beliauskienė. 

Prieš aštuonerius metus nužudytasis  buvo patekęs į policijos akiratį. Anuomet kartu su neblaivių asmenų kompanija, kurioje buvo ir nusikalstamoms grupuotėms priklausiusių asmenų, verslininkas važiavo iš Vilkyčių į Klaipėdą. Įvykus avarijai buvo sužaloti du žmonės. Dėl šio įvykio policija atliko tyrimą.

L. Sėlenienės nuotr./Daugiabutis,kuriame įvykdyta žmogžudytė
L. Sėlenienės nuotr./Daugiabutis, kuriame įvykdyta žmogžudystė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min