Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 23:53

Košmariškos liudvinavietės Kalėdos: visą mėnesį ją išžaginti grasinęs vyriškis švenčių įkarštyje perėjo į puolimą

Verkianti moteris
123FR nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: verkianti moteris
Marijampolės savivaldybės gyventoja kreipėsi į policiją dėl visą mėnesį trukusio psichologinio teroro, per šventes virtusio realiu fiziniu smurtu. Įtariamasis smurtautojas – nusivylęs buvęs sugyventinis.

Liudvinavo seniūnijoje gyvenančiai moteriai niūroką šventinę nuotaiką galutinai sugadino brutalus užpuolimas.

Po bandymo ją išžaginti paaiškėjo, kad buvęs mylimasis moterį terorizuoja jau mažiausiai mėnesį.  

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato turimais pirminiais duomenimis, buvęs sugyventinis M.B. laikotarpiu nuo 2013 m. lapkričio mėn. iki 2013 m. gruodžio mėn. terorizavo buvusią sugyventinę D.B.

Vyriškis nuolat grasindavo susidoroti su moterimi, sutrikdyti jos sveikatą, gąsdindavo, jog išžagins.

Per pačias Kalėdas, gruodžio 25 d., apie 16 val., M.B. atėjo pas D.B. į namus, esančius viename Liudvinavo seniūnijos kaime. Anot pareiškėjos, neprašytas svečias netrukus pabandė ją išžaginti, tačiau iki galo nusikaltimo nepadarė.

Vis dėlto, jei pareigūnams pavyktų surinkti įrodymus apie šį išpuolį, dėl seksualinio pobūdžio užpuolimo smurtautojui grėstų griežta atsakomybė.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas lytiškai santykiavo su žmogumi prieš šio valią panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti, ar kitaip atimdamas galimybę priešintis, ar pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusio asmens būkle, baudžiamas laisvės atėmimu iki 7 metų.

Kodekse taip pat numatoma, kad bausmė už rengimąsi ar pasikėsinimą padaryti nusikaltimą ar baudžiamąjį nusižengimą skiriama bendra tvarka, atsižvelgiant į kaltininko padarytų veiksmų pavojingumą, į tai, kiek nusikalstamas ketinimas įgyvendintas, ir į priežastis, dėl kurių nusikalstama veika nebuvo baigta.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:09
05:12
30:48

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min