Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kriminalas su kiaulės galva: Vitalijus Keršis neigia kaltinimus dėl išpuolio prie sinagogos

Prie Kauno sinagogos palikta kiaulės galva.
M.Bairako nuotr. / Pernai prie Kauno sinagogos palikta kiaulės galva.
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau seniai kaip patriotiško skustagalvių judėjimo dalyvis išgarsėjęs, o pastaruosius kelerius metus Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjų gretose nuolat matomas vilnietis V.Keršis viešai apkaltintas, neva pernai Kaune nunešė prie sinagogos kiaulės galvą, o prieš keletą savaičių išterliojo dažais IX forto sienas. Vilnietis šiuos kaltinimus kategoriškai neigia.

Takus į policiją, prokuratūrą ir teismus pramynęs D.Kedžio ir Eglės Kusaitės rėmėjas 31 metų V.Keršis šįkart pats grasina teisiniu kerštu.

Skustagalvis patriotas įsižeidė, kai viešai buvo paskleistos prielaidos, esą būtent jis pernai Kaune nunešė prie sinagogos kiaulės galvą, o praėjusį savaitgalį išterliojo dažais IX-ojo forto muziejaus sienas.

15min.lt V.Keršis prasitarė numanantis, kas paskleidė jo garbę ir orumą pažeidusią informaciją. Garliavoje pastaruoju metu gyvenantis vilnietis savo skriaudikę ketina privataus kaltinimo tvarka paduoti į teismą.

Naujienų portalas pateikia penktadienį V.Keršio išplatintą pranešimą.

„Internetinėje erdvėje, socialiniame puslapyje „Facebook“, dienraščių portaluose pasirodė kaltinimai, neva aš „padėjau kiaulės galvą prie Kauno sinagogos“ bei „išpaišiau IX-ojo forto sienas antisemitiniais šūkiais“. Teigiama, kad visa tai aš atlikau būdamas aktyvus judėjimo „Drąsiaus kelias“ narys.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Kad įvyko klaida, patvirtino ir V.Kerais.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./ Vitalijus Keršis

Noriu pabrėžti, kad šiam judėjimui nepriklausau ir nesu jo narys. Ir kad tokių nusikalstamų veikų niekada nesu atlikęs.

Ši informacija yra neatitinkanti tikrovės ir žeidžia mano garbę ir orumą. Turiu įtariamą vieną žurnalistę, kuri paleido šią „antį“ norėdama pažeminti mane ir sukompromituoti nurodytą organizaciją.

Paviešinta tikrovės neatitinkanti informacija pažemino ir įžeidė mane kaip patriotiškai nusiteikusį, bandantį siekti karjeros, visuomenėje žinomą pilietį, žmogų, kuriantį jaunimo organizaciją, skatinančią Lietuvos žmonių pilietiškumą. Ši paskleista tikrovės neatitinkanti informacija pažemino mano garbę ir orumą, sumenkino mano ir mano draugų, pažįstamųjų garbę ir reputaciją.

Man asmeniškai ši paskleista tikrovės neatitinkanti informacija daro didžiulę moralinę žalą, siekiant karjeros ir bendraujant su valstybės ir valdžios pareigūnais, organizacijomis ir rėmėjais. Taip pat neabejotinai tai turės neigiamų pasekmių ir bendraujant su užsienio šalių piliečiais, organizacijomis.

Manau, kad padedant policijos pareigūnams, šią tikrovės neatitinkančią informaciją paskleidęs asmuo bus greitai nustatytas ir nubaustas pagal LR Baudžiamąjį kodeksą.“

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./IX forto muziejaus teritorija
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./IX forto muziejaus teritorija
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min