Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 4d. 13:46

Lazdijuose neblaivus vyras pareigūnui pagrasino ginklu ir spruko su „Audi A4“

Automobiliai prie policijos komisariato
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Policijos automobilis

Lapkričio 3 dieną apie 15 val. 10 min. Lazdijuose, Dariaus ir Girėno gatvėje, Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus vyriausiajam tyrėjui, ne tarnybos metu važiuojančiam savo automobiliu „VW Passat“, priešais automobilį išėjo vyriškis. Pareigūnas jį patraukė nuo kelio, tačiau netrukus sulaukė ginkluoto pasipriešinimo.

Akivaizdžiai neblaivus vyras gatve ėjo tiesiai prieš atvažiuojantį pareigūno automobilį. Automobilio vairuotojas sustojo ir išlipęs iš jo patraukė vyrą (vėliau paaiškėjo g. 1985 m.), nuo važiuojamosios kelio dalies, kad neįvyktų nelaimė.

Vairuotojas prisistatė esąs policijos pareigūnas, prisistatyti pareikalavo ir neblaivaus vyriškio, tačiau šis neprisistatė. Tuomet iš netoliese stovėjusio automobilio „Audi A4“ išlipo dar vienas neblaivus vyras (vėliau paaiškėjo g. 1989 m.), kuris kartu su pirmuoju vyru, necenzūriniais žodžiais užsipuolė pareigūną.

Žodžiai netruko peraugti į veiksmus, antrasis vyras pareigūnui trenkė į krūtinę, gindamasis pareigūnas sudavė vyrui atgal, tuomet šis, nubėgęs prie automobilio, iš bagažinės paėmė daiktą panašų į lygiavamzdį šautuvą, nukreipė į pareigūną ir grasino jį nušauti.

Vyriausiajam tyrėjui pasakius, kad jis kviečia policiją, vyrai sėdo į „Audi A4“ ir pasišalino. „Audi A4“ vairuotoją (g. 1990 m.), įvykio vietoje, sulaikė pats pareigūnas. Vairuotojas buvo blaivus.

Apie 17 val. Lazdijų rajone, Šadžiūnų kaime, Alyraus apskr. VPK policijos patrulių ekipažas sulaikė pasprukusį automobilį „Audi A4“, kuriame buvo abu vyrai grasinę pareigūnui ir jų neblaivus (3.04 prom.) draugas (g. 1987 m.). Automobilio bagažinėje rastas neregistruotas pneumatinis šautuvas „Magnum“.

Automobilio vairuotojas ir kartu važiavęs draugas po apklausos paleisti, o broliai (g. 1985 m.) blaivumą tikrintis atsisakė ir (g. 1989 m.) nustatytas 1.76 prom. girtumas. sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Alytaus apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:26
02:04
00:59

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min