Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 19d. 17:21

Lazdijuose per žiaurų gaujos išpuolį padegtas vyras ligoninėje mirė

Įvykio vietoje
Alytaus apskr. VPK / Įvykio vietoje

Praėjusią savaitę Lazdijuose įvykdytas reto žiaurumo išpuolis: iš anksto nusikaltimui pasiruošę 4 vyrai įtariami įsiveržę į namus, surišę moterį ir vaiką, o po to padegę į namus grįžusį šeimininką. Beveik savaitę medikai kovojo dėl jo gyvybės, tačiau šeštadienį jis mirė.

Išpuolį pareigūnai išaiškino operatyviai ir per kelias dienas sulaikė 4 vyrus, kurie įtariami žiauriu nusikaltimu.

Jiems buvo pateikti įtarimai dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, tačiau dabar tyrimas perkvalifikuotas į nužudymą.

Apie nukentėjusiojo mirtį pirmasis pranešė portalas delfi, šią informaciją patvirtino 15min šaltiniai policijoje.

„Labai žiaurus ir labai įžūlus nusikaltimas, kai dienos metu įsiveržiama į namą, surištas vaikas ir laukiama, kol grįš šeimininkas“, – per spaudos konferenciją praėjusią savaitę sakė Alytaus apskrities policijos Alvydas Jurgelevičius.

Policijos duomenimis, spalio 12 dieną, apie 12 valandą, į gyvenamąjį namą Lazdijuose, Kauno gatvėje, įsiveržė kaukėti asmenys.

Jie surišo 36 metų moterį ir 13 metų dukrą, netrukus buvo surištas ir namo grįžęs 1977 metais gimęs vyras.

Nukentėjusiesiems buvo grasinama daiktu, panašiu į pistoletą, reikalaujama pinigų, įtariamieji vėliau vyrą apipylė degiu skysčiu ir padegė.

Nukentėjusysis buvo pristatytas į ligoninę. Šiuo metu jis gydomas Kauno klinikų reanimacijos skyriuje, o jo būklė įvardijama kaip labai sunki, medikai iki šiol kovoja dėl jo gyvybės.

Moteris ir mergaitė nenukentėjo, iš namų pagrobti du aukso žiedai ir 200 eurų.

Dėl nusikaltimo spalio 13 Vilniuje buvo sulaikytas, kaip manoma, šį nusikaltimą organizavęs 28 metų vyras. Praeityje jis yra teistas už plėšimus, sukčiavimus, viešosios tvarkos pažeidimus.

Tą pačią dieną Lazdijų rajone buvo sulaikytas 26-erių vyras, o Varėnos rajone – 22-ejų vyras. Abu vyrai anksčiau teisti už įvairias nusikalstamas veikas, tarp jų – už sveikatos sutrikdymą, disponavimą narkotikais ir viešosios tvarkos pažeidimą.

Spalio 14 dieną Vilniuje buvo sulaikytas ir dar vienas 20 metų vyras, anksčiau jis policijai žinomas nebuvo.

Teisėsauga kol kas neatskleidžia, kokie šio nusikaltimo motyvai.

Delfi.lt turimais duomenimis, užpuolimas siejamas su galimomis skolomis. Nukentėjusysis Giedrius Vilčinskas policijai žinomas kaip kontrabandinių cigarečių perpardavinėtojas ir gabentojas. Vyras, dar žinomas Upelinio pravarde, liūdnai išgarsėjo 2015-aisiais, kai vairuodamas jam priklausantį automobilį „Peugeot“, rugpjūčio 27-osios naktį nestojo stabdomas Druskininkų savivaldybės teritorijoje VSAT Lazdijų rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnų. Pareigūnams persekiojant kontrabandininkus ir panaudojus ginklą, buvo mirtinai sužeistas įtariamųjų mašinoje sėdėjęs 18-metis alytiškis Edgaras Balčius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:21
01:42
43:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min