Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 5d. 12:18

Lenkas per Lietuvą vežė prieš 4 metus Turkijoje vogtą BMW visureigį

Sulaikytas automobilvežis su BMW X5 visureigiu.
VSAT nuotr. / Sulaikytas automobilvežis su BMW X5 visureigiu.

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė prieš ketverius metus Turkijoje pavogtą visureigį BMW X5, kuris automobilvežiu buvo gabenamas į Lietuvą.

Ketvirtadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai–Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilvežį su lenkiškais numeriais. Jį vairavo 22-ejų Lenkijos pilietis, šioje šalyje veikiančios ir krovinių gabenimais užsiimančios įmonės darbuotojas.

Automobilvežiu į Lietuvą buvo gabenami 8 naudoti automobiliai. Pasieniečiams tikrinant jų dokumentus paaiškėjo, kad BMW X5 be valstybinių numerių nuo 2013 m. gruodžio yra ieškomas kaip pavogtas Turkijoje.

VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad visureigis pagamintas 2011 m.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. BMW X5 buvo nukeltas nuo automobilvežio ir saugomas Kalvarijos užkardoje. Lenkui po apklausos leista tęsti kelionę ir toliau vežti kitas 7 mašinas, rašoma penktadienį VSAT atstovų paviešintame pranešime.

VSAT nuotr./Sulaikytas automobilvežis su BMW X5 visureigiu.
VSAT nuotr./Sulaikytas automobilvežis su BMW X5 visureigiu.

Iš viso 2017 m. pasieniečiai sulaikė 95, įtariama, vogtas transporto priemones. Daugiausiai tokių mašinų sulaikyta pasienyje su Baltarusija – 36.

Vogtus automobilius dažniausiai vairavo Rusijos (42 atvejai), Baltarusijos ir Lietuvos (po 18) piliečiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min