2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Linava“ stebisi prokuratūros pareiškimais ir žada skųstis generaliniam prokurorui

Vilniaus apygardos prokuratūros išplatintame informaciniame pranešime apie Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkui 55 metų A.L., jo pavaldiniams pateiktus įtarimus piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi minimi ir Nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ darbuotojai.
Vilniaus apygardos prokuratūra
Vilniaus apygardos prokuratūra / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Esą šie sukliudė „Linavos“ prezidento rinkimuose 2004-iais dalyvauti buvusiam UAB „Linavos servisas“ vadovui Egidijui Kairiui.

Gytis Vincevičius, „Linavos“ atstovas spaudai, teigia, kad byloje minimas kaip nukentėjusysis nebuvo iškėlęs savo kandidatūros, tad net ir teoriškai minėtiems kaltinimams nėra pagrindo.

E.Kairys teisinėmis priemonėmis gali kerštauti asociacijai, nes prieš jo įmonę „Malena“ asociacijos „Linava“ iniciatyva buvo inicijuota keletas teisinių procesų dėl įsiskolinimų vežėjų asociacijai.

E.Kairys iš UAB „Linavos servisas“ vadovo pareigų atleistas 2004 m. nustačius, jog į jo žmonos vadovaujamos įmonės „Malena“ sąskaitas buvo pervestos UAB „Linavos servisas“ lėšos, kaip avansiniai mokėjimai. Antstolių pagalba iš šios įmonės buvo išieškota apie 0,4 mln. Lt.

Asociacija „Linava“ bendrovei „Malena“ yra pareiškusi dar bemaž 0,5 mln. Lt pretenzijų dėl skolų, kurios šiuo metu yra išieškomos.

Prokuratūros tyrimo medžiagos galimų įtarimų, kurie nėra įrodyti viešinimas yra traktuotinas kaip spaudimas teismui ir dalykinės asociacijos „Linava“ reputacijos žeminimas. Teismui dar nepatvirtinus, kad įtarimai yra pagrįsti,  tyrimo medžiagos detalių platinimas ir konkrečių žmonių įvardijimas minint jų pareigas ir vardo bei pavardės inicialus pažeidžia šių asmenų teisę į nekaltumo prezumpciją, rašoma „Linavos“ pranešime.

„Esame nustebę tokiu Vilniaus apygardos prokuratūros elgesiu, todėl jos veiksmus skųsime generaliniam prokurorui ir prašysime įvertinti atskirų pareigūnų veikas“, – teigia, Gytis Vincevičius, Nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ atstovas spaudai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min