Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lošimo namuose „Nautilius“ šaudžiusiam Aurimui Petraičiui – kone treji metai kalėjimo

Aurimas Petraitis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Aurimas Petraitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apygardos teismas ketvirtadienį paskelbė nuosprendį 37 metų Aurimui Petraičiui, kuris pernai lapkritį iš UZI automato paleido 31 šūvį Savanorių prospekte esančiuose lošimo namuose. Lošimo namuose „Nautilus“ šaudęs vyras nubaustas 4 metams 2 mėnesiams nelaisvės, tačiau atsižvelgus į tai, kad kaltinamasis prisipažino esąs kaltas, byla išnagrinėta atlikus sutrumpintą įrodymų tyrimą, jam bausmė sumažinta iki 2 metų ir 10 mėnesių.

Taip pat A.Petraitis įmonei „Savas kazino“, valdančiai lošimų namus „Nautilus“, turės atlyginti įmonės patirtą turtinę žalą – 1 422 124,38 lito ir neturtinę – 5000 litų.

Bendrovei „Amžiaus pasaka“ iš kaltinamojo prisiteisė 29 000 litų turtinės žalos atlyginimą. Patenkintas ir draudimo bendrovės civilinis ieškinys – 31 982,80 lito turtinei žalai atlyginti.

Bendrovei „Amžiaus pasaka“ iš kaltinamojo prisiteisė 29 000 litų turtinės žalos atlyginimą. Patenkintas ir draudimo bendrovės civilinis ieškinys – 31 982,80 lito turtinei žalai atlyginti.

Kaip rašė 15min.lt, A.Petraitis pernai lapkritį 17 val. 40 min. atėjo į Kaune esančius  lošimo namus „Nautilus“ ir nei iš šio, nei iš to pradėjo šaudyti iš 9 mm pistoleto – automato UZI į lubas bei lošimo automatus. Iš viso jis paleido 31 šūvį – iššaudė visus ginklo dėtuvėje buvusius šovinius. Su savimi jis dar turėjo 113 šovinių.

Lošimo namuose tuo metu buvo apie 10 lankytojų, bet niekas nenukentėjo.

„Neturėjau tikslo ką nors nušauti ar padaryti žalą. Viskas išėjo spontaniškai. Turėjau problemų ir išsiliejau. Tai galėjo įvykti bet kur, tokia buvo mano vidinė būsena. Buvau išgėręs, tai irgi galėjo būti priežastis“, – teisme kalbėjo A.Petraitis.

Po šio įvykio A.Petraičiui buvo nustatytas 1,70 promilės girtumas.

Jis sakė, kad atvyko į lošimo namus taksi, o ginklą vežėsi paslėpęs už striukės. Jį kaunietis teigė įsigijęs 2001 m. ir laikęs garaže. „Neatsimenu, už kiek ir iš ko pirkau. Pigiai pasiūlė ir įsigijau. Niekas iš artimųjų apie tai nežinojo, ginklą laikiau garaže“, – tvirtino jis.

A.Petraitis sakė negalįs paaiškinti, kodėl po 12 metų nusprendė pasiimti UZI ir šovinius. Jis tikino, kad dėl padarytų nusikaltimų gailisi. Įvykio metu jis niekur nedirbo, buvo registruotas darbo biržoje. A.Petraitis yra vedęs, augina 2 ir 17 metų amžiaus dukras.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min