Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nelegalių rūkalų ir degtinės vežėjui skirta 1 500 eurų bauda

Kauno policijos sulaikytos nelegalios cigaretės ir degtinė
Kauno apskrities VPK nuotr. / Kauno policijos sulaikytos nelegalios cigaretės ir degtinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sausio 5 d. apie 20.40 val. vykdomos priemonės metu pareigūnai Kauno Pušyno g. pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Toyota Previa“. Sustabdžius ir patikrinus jį, rasta 300 pakelių baltarusiškų „NZ GOLD“ cigarečių, 162 vieno litro talpos degtinės butelių, 500 vnt. pakelių cigarečių „Mark1“ su Lietuvos Respublikos banderolėmis, tačiau be įsigijimo dokumentų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai, vykdydami tikslines policines priemones bei tikrindami informaciją apie vykdomą nelegalią veiklą akcizais apmokestinamomis prekėmis, tabako gaminiais, atliko patikrinimą Žemųjų ir Aukštųjų Šančių teritorijose.

Kaip informuoja Kauno apskrities policija, sausio 5 d. apie 20.40 val. vykdomos priemonės metu pareigūnai Kauno Pušyno g. pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Toyota Previa“. Operatyviai reaguojant bei pasitelkiant netoliese buvusias pajėgas, šis automobilis buvo sustabdytas.

Pareigūnų nuojauta neapgavo – patikrinus, buvo nustatyta, kad vyras, gimęs 1980 m., automobiliu gabeno 162 vieno litro talpos degtinės butelius, 500 vnt. pakelių cigarečių „Mark1“ su Lietuvos Respublikos banderolėmis, tačiau be įsigijimo dokumentų. Taip pat rasta 300 pakelių cigarečių „NZ GOLD“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Vyrui už cigarečių, nepažymėtų nustatyta tvarka, laikymą ir gabenimą taikytos poveikio priemonės numatytos Administracinių nusižengimų kodekse 209 str. 5d. (dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo).

Sausio 10 d. Kauno apylinkės teisme vyrui už šį pažeidimą paskirta 1 500 eurų bauda.

Dėl automobilyje turėtų ir gabentų 162 litrų degtinės ir 500 vnt. pakelių cigarečių „Mark1“, pažymėtų Lietuvos Respublikos nustatyta tvarka, tačiau be įsigijimo dokumentų, dokumentai surinkti bei perduoti Valstybinei mokesčių inspekcijai. Už tai vyrui bus taikomos poveikių priemonės pagal Administracinių nusižengimų kodekso 214 straipsnį (dėl prekių (krovinio) gabenimo be dokumentų).

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti internetiniame puslapyje www.beseselio.lt, anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min