Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 18d. 08:03

Nepajėgė pakelti

Molėtuose į įvykį skubėjusiems greitosios medicinos pagalbos darbuotojams patiems teko šauktis pagalbos. Medikai nesugebėjo į tarnybinį automobilį įkelti miške susižalojusios ir paeiti negalinčios moters.

Pranešimas apie įvykį užregistruotas sekmadienį prieš pat 20 val. vakaro. Ugniagesiams pas nukentėjusiąją teko vykti į Molėtuose Sporto gatvėje esantį mišką. Jiems pranešta, kad daug sverianti moteris susilaužė kojas.

Atvykus paaiškėjo, kad senyvo amžiaus moteriai (gim. 1935 m.) lūžo ne abi, o tik viena koja. Tačiau greitosios pagalbos automobiliu atvykę du darbuotojai nepajėgia pakelti nugriuvusios moters.

„Negalėčiau atsakyti, ką tiksliai ji ten veikė. Gal grybavo, uogavo, o gal tiesiog panoro pasivaikščioti. Sporto gatvė yra pačiame miesto pakraštyje, ten kartu ir parkas, ir miškelis. Tarp ugniagesių gelbėtojų ir medicinos darbuotojų sudaryta bendradarbiavimo sutartis, todėl ir buvo kreiptasi į mus. Greitosios automobilis negalėjo privažiuoti arčiau nukentėjusios moters. Nepaeinanti senolė neštuvais buvo nešama apie 200 metrų", – gelbėjimo darbus apibūdino Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Dalius Ražanas.

Pirminiais duomenimis, senyvo amžiaus moters trauma – natūrali, ji greičiausiai užkliuvo ir krisdama ant žemės patyrė kojos lūžį. D.Ražanas tikino, kad tokia operacija nėra itin išskirtinė. Dažniau ugniagesių pagalbos prireikia nukeliant žmones iš kurio nors aukšto. Toks įvykis užvakar užregistruotas Marijampolėje. Ugniagesiams panaudojant specialias priemones prireikė patekti į penktame aukšte esantį butą. Į jį, dėl užsitrenkusių durų, negalėjo įeiti tėvai, susirūpinę namuose likusiu trejų metų vaiku. Gelbėjimo operacija neužtruko, vaikas nesusižalojo.

Vilkaviškio r. gelbėtojams teko vykti į Augalų kaimą, ten kapinių teritorijoje esančiame šulinyje rastas moters lavonas. Panaudojus kopėčias ir gelbėjimo virves ištrauktas 48 metų Didvyžių pensionato gyventojos kūnas.

„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min