Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nerimas Garliavoje: kada paskui Laimutę Stankūnaitę pasirodys ir antstoliai?

Klonio gatvėje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Antradienį L.Stankūnaitė nepabūgo atvykti į N.Venckienės namus.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį pagal teismo nustatytą grafiką D.Kedžio dukra, šiuo metu globojama tetos Neringos Venckienės, 14.30 val. turėjo pasimatyti su motina Laimute Stankūnaite. Tačiau pasimatymas ir vėl neįvyko, mergaitė esą atsisakė važiuoti į pasimatymą.

Antstolė Sandra Vaicekauskienė perspėjo, kad pagal Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimą D.Kedžio dukra motinai L.Stankūnaitei turi būti perduota vėliausiai gruodžio 30 dieną. Priešingu atveju bus imamasi įstatymu numatytų veiksmų.

Antstolės manymu, laikinoji mergaitės globėja, teisėja N.Venckienė, turėtų padėti vykdyti teismo sprendimą, padėti įtikinti dukterėčią, kad nereikia bijoti pasimatymų su mama.

Ketvirtadienį prie Kedžių ir Venckų namų Klonio gatvėje Garliavoje (Kauno r.) būriavosi kaimynai, artimieji, D.Kedžio šalininkai. Jie, kaip ir globėja N.Venckienė, tebėra įsitikinę, kad L.Stankūnaitė neva pardavinėjusi dukrą pedofilams. Todėl, jų manymu, į L.Stankūnaitės namus grįžusiai mergaitei bus nesaugu, ji gali būti išvežta į užsienį.

L.Stankūnaitė savo ruožtu ne kartą tvirtino, kad N.Venckienė bijo jai grąžinti dukrą, jog šioji neatskleistų tiesos apie pedofilijos skandalą, kuris neva buvo išgalvotas norint iš jos atimti vaiką.

Papildyta 14.20 val. Vaikų psichologė iš N.Venckienės namų išėjo nieko nepešusi. Redakcijos žiniomis, D.Kedžio dukra vykti į pasimatymą su motina, suplanuotą Kauno policijos patalpose, atsisakė.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min