Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neringa Venckienė prašo Laimutei Stankūnaitei skirtą baudą pakeisti areštu, nes buvusi Drąsiaus Kedžio sugyventinė dabar esą neturi pinigų

Neringa Venckienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Neringa Venckienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Po šmeižto bylos teismą pasiekė ir nuteistosios L.Stankūnaitės, ir nuosprendžiu nepatenkintų nukentėjusiųjų – D.Kedžio sesers ir mamos, apeliaciniai skundai.

Trečiadienis yra paskutinė diena, kai rezonansinės šmeižto bylos (žr. susijusius straipsnius) dalyviai galėjo pateikti skundus dėl Vilniaus miesto 3-iojo apylinkės teismo nuosprendžio, kuriuo L.Stankūnaitė nuteista už Kedžių šeimos šmeižtą per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Kaip jau rašė 15min.lt, kaltinamajai buvo skirta 1 300 litų bauda.

Paskutinę dieną savo ir motinos vardu skundą pateikusi N.Venckienė reikalauja skirti nuteistajai griežtesnę bausmę. Esą sumokėti baudai L.Stankūnaitė vis tiek neturi pinigų, todėl jai skirtinas areštas.

Išvakarėse skundą dėl jai nepalankaus nuosprendžio teismui pateikė ir nuteistoji. L.Stankūnaitė prašo ją visiškai išteisinti.

Vienas esminių L.Stankūnaitės apeliacijos argumentų: kad jau taikinamojo posėdžio metu teisėja Alberta Baltušytė viešai išreiškė išankstinį vertinimą, jog kaltinamoji apšmeižė Kedžius. Teismas, anot nuteistosios, nebuvo nešališkas. Kaip žinoma, teisėja A.Baltušytė pati bandė nusišalinti nuo bylos nagrinėjimo, kad išvengtų įtarimų dėl šališkumo, tačiau teismo pirmininkas šį jos norą įvertino kaip nemotyvuotą.    

Šią šmeižto bylą aukštesnės instancijos Vilniaus apygardos teismas planuoja nagrinėti balandį.

Naujienų portalas primena, jog N.Venckienė ir L.Kedienė bylinėjasi prieš L.Stankūnaitę dėl pastarosios per televiziją pasakytų žodžių apie mažametę „jinai buvo tvirkinta tos pačios šeimos visus tuos devynis mėnesius“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min